Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot 3TXB Rover 200 1999 r sterownik silnika Rovera

gralar 09 Lip 2009 21:49 5638 2
  • #1 09 Lip 2009 21:49
    gralar
    Poziom 12  

Witam,

problem:

pilot przestał działać i po wymianie baterii są problemy z synchronizacją . Po kilkakrotnym wciśnięciu przycisku zamykania następiuje zsynchronizowanie z sterownikiem. Ale niestety po kilkakrotnym właczeniu i wyłaczeniu centralnego zamka przestaje się komunikować. Po odczekaniu na następny dzień historia się powtarza.

Czy ktoś ma na to jakąś recepte?

Pozdrawiam!

0 2
  • #3 18 Wrz 2010 12:50
    ##smoczek##
    Poziom 2  

Posty są dosyć stare ale właśnie teraz przerabialem problem z pilotem do Rover 414 i lektura starych postów troszkę mi pomogła.Padl mi pilot działał zresztą tylko przy szybie potem wogóle a nie znam magicznego kodu 4 cyfrowego odcinajacego imo,no i po włozeniu kluczyka do stacyjki tylko pikanie nie odpali auta.Pilota dostarczylem do elektromechanika ,przelutowali mi mikrostyki wymienili baterie.Początkowo myślałem ,że lipa bo po naprawie pilot nie reagował.Ale postapiłem jak przy wymianie lub ładowaniu akumlatora.To nie jest tak,ze po wymianie bateri trzeba ponaciskac guziki w pilocie az do skutku, trzeba poprostu odpiac klemy od akumlatora aż zamruczy w komputerze czynność w razie potrzeby powtórzyc raz minus nacisnąć pilota jak nie załapie to odpiac plusa i znowu guziczek w pilocie.Mi tak właśnie pilot się usawił i działa teraz z 15m.Przelutowanie z wymianą bateri kosztowało mnie śmieszne 40 zł,a juz byłem nastawiony na wymianę pilota(musi być całkiem nowy o tym samym symbolu)+ programowanie na nowo 350zł no i jeszcze koszt doholowania auta.Warto wiec mieć kod awaryjny lub go odzyskać podpiecie do kompa i odzysk kodu 100zł,bo bez pilota jestesmy uziemieni.Polecam auto elektro w Bestwinie rewelacja.POZDRO

0