Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zainstalować drukarkę hp p1005 na win98se?

klosik4 10 Lip 2009 11:23 2799 2
  • #1 10 Lip 2009 11:23
    klosik4
    Poziom 1  

Witam serdecznie.
    Mam problem z instalacją drukarki hp p1005 na win98se. Kiedy instaluje tę drukarkę dochodzę do momentu, w którym mam wybrać port drukarki, powinien być to port usb a takiego portu na liście nie ma, nie mogę także go dodać. Czy może ktoś próbował instalować hp p1005 na win 98se i ma jakieś porady? Bardzo proszę o pomoc.

0 2
  • #3 18 Gru 2009 13:01
    Sokół
    Poziom 12  

Mam patent na instalację tej drukarki pod WIN98. Nie powiem, nie było łatwo. Kontaktowałem się z HP, ale tam powiedziano mi że już nie wspierają tego systemu operacyjnego. Zrobiłem tak: siciągnąlem nieoficjalny Service Pack pod Win98 (sesp202pl.exe), następnie pobrałem sterownik do drukarki w wersjii angielskiej (lj1005hostbased-en.exe). Obydwa zainstalowałem, a następnie podłączyłem drukarkę pod USB i włączyłem (w napędzie CD miałem sterowniki dołączone przy zakupie). System wykrył mi drukarkę, wskazałem scieżkę sterowników ( na CD-sterowniki Win98), a następnie te w wersji angielskiej - po wszystkim!!!!. Mam nadzieję że się komuś przydadzą moje wskazówki, bo ja sam spędziłem 2 dnia nad podłączaniem tej drukarki pod Windows 98.

Moderowany przez mat_ed:

Zdanie naruszające 16 punkt regulaminu - usunąłem.

0