Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przyjmę zlecenie projektu elektroniki (pcb+oprogramowanie)

cpkpiotr 11 Lip 2009 13:55 1807 1
    cpkpiotr
    Poziom 12  
    Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy konstruktora elektroniki.
    Profesjonalne obwody drukowane (projekt) wykonam w Altium Designer (Protel) lub ew. Eagle. Preferowane kontrolery: AVR (ATMEL). Mam doświadczenie w projektowaniu rejestratorów zdarzeń, układów czasowych, zabezpieczeń, modułów transmisji szeregowej (różnych interfejsów z różnymi protokołami transmisji).

Jestem zainteresowany dowolnym projektem - może być duży i długoterminowy, ale małe tematy również akceptuję.

Mieszkam na Śląsku, ale oferuję możliwość współpracy (z dojazdem) w całym naszym pięknym kraju.

Zapraszam do współpracy.
    kontakt: gg: 3621785
  • PCBway
    Zenek_99
    Poziom 11  
    Cześć.
    Dawno to dałeś, ale ja dopiero przeglądałem. Potrzebuję 2 rzeczy do wykonanego już w 2/3 projektu. 1) Panel sterowania ze zdalnym odbiorem najlepiej w kodie RC5 lub RC6 do sterowania urządzeniem. Rozkazy z pilota mają sterować cyfrowymi przełącznikami. jest ich 9. Niektóre przełączniki mają trzymać jak zatrzaski, a inne dawać impulsy. Te impulsowe sterują 3-ma potencjometrami cyfrowymi i resetem. Wszystkie sygnały przełaczników maja poziomy TTL i prądy poniżej 10mA.
    2) Układ zastępujący pamięć 27C010 (8bitów) i liczniki 4040. Układ ma w takt podawanych sygnałów z zewnętrznego zegara zmieniać kombinacje na 8 wyjściach (bitach), tak jak to się odbywa na pamięci. W układzie pamięci był podział na 4 programy poprzez rozwarcie połączeń 4040 i 27c010 dwóch najstarszych adresów. Dwa dodatkowe przełączniki zwierały adres pamięci przez rezystory do masy lub do +5V i w taki sposób wymuszany był program.
    Jeżeli możesz się podjąć, konstrukcji takiego sterownika, to bardzo proszę określ jak wyglądają Twoje stawki?