Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

radio do 500zł bez aux usb

kris91 11 Jul 2009 13:58 2195 11
    kris91
    Level 15  
    Witam
    Poszukuje radia do samochodu, interesuje mnie by mialo ono wyjscie na wzmacniacz najlepiej 2x rca, regulacje suba, nie potrzebne mi wejscia aux, usb i inne. Ma odtwarzać cd-rw i mp3... Dobrze by było jak mialo by jeszcze mozliwosc regulacji tonów średnich, Czekam na propozycje :) Pozdrawiam
    Sanei
    Level 18  
    JVC KD LH 911 - z tym, że ma wejście na karty sd.
    kris91
    Level 15  
    Widze ze trudno go dostać, myślałem o:
    Alpine CDE-9874R
    Alpine CDE-9870
    Alpine CDE-9872R
    Alpine CDE-9870R
    TYLKO NIE WIEM CZYM ONE SIE OD SIEBIE ROZNIA POZA KOLOREM ORAZ O:
    Kenwood KDC-W413UAY

Macie jakies opinie na temat tych radii ? Czekam rowniez na inne propozycje ten JVC mi sie podoba tylko widze ze trudno bedzie go dostać... w gre wchodza radia nowe jak i uzywki :)
    Sanei
    Level 18  
    Różnia się tym, że w jednym masz pokrętło do zgłaśniania, a w innym nie oraz jednym bądz dwoma wyjściami rca :) Sam mam Alpine Cde 9870 i jestem zadowolony :P
    hehepack
    Level 12  
    seria cde jest ponoć mało udana, osobiście polecam cda-9812 , za 400 zł można wyrwać
    jarbarek
    Level 21  
    No właśnie : 1 x RCA... Nie za bardzo nadaje się do rozbudowy Car Audio /bo jak się zastosuje rozgałęziacz sygnału, to sterowanie wzmacniaczem 4 kanałowym na przykład będzie ograniczone/, poza tym kosztuje ponad 500 złotych.

Dodano po 9 [minuty]:

Ja sam mam radio Alpine CDE 9874 RB, i ma wszystko to co Ty chcesz. Tu masz link do sklepu internetowego : www.autododatki.pl/product-pol-408-Alpine-CDE-9874R.html

Dodano po 4 [minuty]:

A i ma jeszcze filtr górnoprzepustowy 80/120/160 Hz
    crazy_88
    Level 42  
    Polecam alpine 9815 w używce.
    Runcajs
    Level 25  
    Ja kupilem nowe JVC KD R701, wynioslo mnie 580zl z przesylka, ma usb, cd-mp3, 2 pary 2,5V wyjscia rca przod+tyl/sw, regulacja tonow wysokich, srednich i niskich, bezposredni naped suba, zmienne kolory podswietlenia, pilot, dzwiek jak za radio nowe w tych pieniadzach naprawde fajny i godne polecenia. Tuner fm porownywalny do tego z alpine cde 9846rm. Jakosc dzwieku zupelnie inna.. Alpine jest taka bardziej rockowa jakby a JVC takie stonowane bardziej.
    User removed account
    User removed account  
    Runcajs
    Level 25  
    Ja bym z nowych pioneer'ow w tej cenie nic nie bral bo ta firma sie nazbyt ceni na to co daje wg mnie juz bym wolal owe JVC lub Kenwood'a albo Clarka.
    crazy_88
    Level 42  
    Dzisiejsze pioneery stawiane są na bajer a nie na jakość.