Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP3 w fabrycznym radiu Renault Megane 2008

12 Lip 2009 13:13 1790 2
  • Poziom 15  
    Witam. Na wstępie przepraszam, jeśli to nie ten "adres", ale moje pytanie dotyczy sprawy z pogranicza audio i softu, a nigdzie nie znalazłem podobnych wątków. Kupiłem samochód - Megankę z 2008. Radio (teoretycznie) ma możliwość odtwarzania MP3. Ponieważ dla każdej nagranej płyty otrzymuje komunikat CD ERR mam pytanie, w jaki sposób i jakim program konwertować, przegrywac muzę, aby to "coś" chciało ją czytać? Miał już ktoś podobny problem? Pozdrawiam :)
  • Poziom 28  
    Witam, sprawdź na zwykłej audio CD czy czyta , bo może być popsute .
  • Poziom 15  
    Czyta zwykłe CD. Czyta nawet MP3 nagrane z Windows Media Playera (tylko, że tu jest taki "bajer", że na płytę wchodzi 8 - 10 utworów w MP3, bo WMP, nagrywający płyty audio, nawet dla formatu MP3 nie patrzy na pojemność dysku/płyty pod kątem wagi pliku, tylko na czas trwania utworu i po utworzeniu płyty z kilkunastoma piosenkami, automatycznie przerzuca materiał na drugą płytę, a pierwsza jest prawie pusta!!). Nagranie plików poprzez Nero, finalizowanie sesji, ograniczenie liczby utworów do liczby zalecanej w instrukcji nic nie dało, poza komunikatem CD ERR :( Pozdrawiam