Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

modem multimedia na karte sieciowa, problem z ftp

rykacz 12 Jul 2009 17:08 1530 3
    rykacz
    Level 2  
    Witam.
    Mam następujący problem, mam internet z Multimedia Polska, niedawno spaliło mi stary modem pod USB, wymieniono mi go na inny model pod kartę sieciową (niestety nigdzie nie mogę znaleźć jego nazwy ani modelu) i od czasu kiedy używam nowego modemu nie mogę wejść na filemanager'a na serwerze gdzie znajduje się moja strona i nie mam dostępu do plików znajdujących się tam, ani nie mam możliwości edytowania tych plików. Podejrzewam, że może to być wina zamkniętego portu (bodajże 210). W jaki sposób mogę dostać się na menedżera plików na serwerze?
    Dziękuje za pomoc.
    soltys_w
    Level 24  
    Najpierw zadzwonić do operatora i przedstawić problem. Z pewnością powinien pomóc - być może zdalna konfiguracja modemu przez operatora rozwiąże problem. Nie wiem jak jest w MM ale w Asterze zdalnie przełączyli dostęp do internetu z wyjścia USB na RJ45.
    rykacz
    Level 2  
    Rozmawiałem przez telefon z ich informatykiem i powiedział mi on, że wszystko powinno działać i żaden port nie jest zamknięty. I teraz już całkiem zabraklo mi pomysłów.
    Staszek z Chełma
    Level 19  
    W multimedia wszystkie porty są otwarte.
    A może problem leży w nowym IP.
    Problem może leżeć w braku czegoś np. plików z programu Flash, lub jakiś bloker czy antywirus