Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CLARION CZ209E - opinie, recenzje.

13 Lip 2009 00:00 5082 7
  • Poziom 2  
    Witam!

Chciałbym poznać wszelkie opinie, recenzje, specyfikacje, testy na temat radia samochodowego CLARION CZ209E.

Będę wdzięczny za każdą informację.

Pozdrawiam, sillosi.
  • Poziom 9  
    witam.
    ja kupiłem niedawno CLARION CZ509E.
    jedyny problem z moim radiem jest taki że jeszcze nie doszedłem do tego jak skojarzyć radio z telefonem poprzez bluetooth.
    nie wiem. może to wina telefonu bo radyjko obsługuje tylko niektóre modele telefonów i to zaledwie kilku marek.
    próbowałem skojarzyć radio z telefonem HTC i SAMSUNG F480 i nic.
    ogólnie radio ok.
    istnieje możliwość szerokiego dostosowania brzmienia. jest ok.
    pozdro.
  • Poziom 2  
    Poczytaj dokładnie instrukcję radia odnośnie połączeń bluetooth z telefonami.

Czyli radio ma dużo opcji do zmiany odnośnie dźwięku. . .A jak samo wykonanie? Jak dźwięk?

Pozdrawiam, sillosi.
  • Poziom 9  
    hej.
    czytam dokładnie instrukcję i po kilku zdaniach zrozumiałych dla mnie, cała reszta to czarna magia.
    co do ustawienia dźwięku to rzeczywiście ten sprzęt ma sporo możliwości szczególnie jeśli chodzi o bas.
    jeśli chodzi o wygląd to szukałem czegoś co nie bije po oczach mionem migających światełek. po prostu tego nie lubię.
    moje radyjko wygląda ładnie, nowocześnie i nie rzuca się w oczy.
    jest spory wyświetlacz dzięki odchylanemu panelowi i podświetla się na niebiesko. to akurat trochę kontrastuje z zielonym podświetleniem deski rozdzielczej w samochodzie ale nie jest tak źle.
    z jakością dźwięku to jest tak że to też zależy od głośników. na fabrycznych głośniczkach gra całkiem dobrze.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedź.

Może ktoś jeszcze miał do czynienia z tym modelem Clariona?

Pozdrawiam, silossi. ;)
  • Poziom 2  
    Witam Panowie. Mam takie samo radio, nigdy przy nim nie uzywalem zadnych wzmacniaczy itp. Jest praktycznie nowe wszystko dziala, ale teraz jak chce podlaczyc wzmacniacz to go jakby nie znajduje. Czasami cos zaszumi w subwooferze ale to przy jakims Zwarciu. Nie wiem jak dokladnie wlaczyc teraz ten wzmacniacz moze cos trzeba przelaczyc w radiu, wybrac jakas funkcje? Potrzebuje podpowiedzi gdyz nie wiem co robic. Z gory dzieki
  • Poziom 28  
    Dobrze masz wszystko podłączone? Mam nadzieje że podpiąłeś remote pod radio. Dobrze podłączony wzmacniacz powinien się włączać razem z radiem.
  • Poziom 9  
    Witam. No cóż... użytkuję te radio do tej pory i nie narzekam. Oczywiście całe swoje możliwości pokazuje dopiero pod wzmacniaczem. U mnie go brak ale myślę o tym by poprawić brzmienie i wykorzystać możliwości głośników (już nie seryjne tylko odseparowane HERTZE).
    Z połączeniem telefonu przez blu już nie ma problemu i wszystko ładnie i płynne sobie gra.