Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pionier SL-5MPVR "ERROR 2"

Robiot 25 Maj 2004 10:17 1330 7
  • #1 25 Maj 2004 10:17
    Robiot
    Poziom 12  

Witam. Radio samochodowe (ten typ to model tylko panela), ale wyświetla błąd ERROR 2. Pojawia się zawsze przy próbie odczytania płyt MP3. Co to może oznaczać? Przydałaby się jakaś tabela kodów.

0 7
  • #2 25 Maj 2004 11:51
    djlj24
    Spec od car audio

Znaczy się radio się skończyło. Kup nowe bo tego rodzaju sprzętu się nie naprawia.

0
  • #3 25 Maj 2004 14:11
    ogi18
    Poziom 13  

djlj24 napisał:
    Znaczy się radio się skończyło. Kup nowe bo tego rodzaju sprzętu się nie naprawia.

Nie zgadzam sie z tym oto postem:)!! ja mam inne radio na mp3 i tesh mi sie nieraz pokazuje ten blad!! jak je oddalem do naprawy to wymienili mi laser i wszystko gralo normalnie!! a jeszcze co z tego iwem to przyczyna moze tsh byc silniczek napedzajacy plytke:) ale nie jestem pewny!!

pozdrawiam!!

OGI

0
  • #4 31 Maj 2004 02:15
    2002JSQ
    Poziom 2  

Pozyczalem od znajomego radio o ktorym mowa. Ma one juz ze 2 lub 3 lata. Na niektorych plytach wyskakiwal wlasnie ten komunikat. Kilka dni temu kupilem sobie inne radyjko na aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25678016 . Przyznam ze wyglada ciekawie i gra bardzo dobrze. Plyty, ktorych nie moglem sluchac na tamtym, w nowym dzialaly bardzo dobrze... ale tylko przez 2 dni. Teraz nie moge juz ich sluchac, bo poroba konczy sie wlasnie bledem ERROR 2.
    Nie sadze aby padl laser lub naped po dwoch dniach.

Co wy na to?

0
  • #5 31 Maj 2004 11:37
    Robiot
    Poziom 12  

O choraoba. To jest problem. Ja myślałem, że problem dotyczy lesera ale skoro jest jak pisze 2002JSQ to faktycznie laser odpada.
    Dowiedziałem się ostatnio, że to podróbka ale wydaje mi się że to nie ma nic do rzeczy.
    Tuner w tym radiu działa bez zarzutu więc pozostaje sam odtwarzacz. Może faktycznie jest to silnik (układ sterownia) bo zachowuje się u mnie trochę dziwnie - rozkręca się i nic nie czyta. Jeszcze to sprawdzę.

0
  • #6 31 Maj 2004 17:49
    2002JSQ
    Poziom 2  

Dzis z rana wypalilem CD z utworami MP3, uzywajac predkosci zapisu 8x.
    Plyta dziala normalnie. Nie ma zadnych problemow.
    W googlach mozna znalezc troche artykulow na ten temat. Bycmoze tutaj jest odpowiedz:
    http://www.forum.electronicwerkstatt.de/phpBB/viewtopic.php?topic=6093&forum=22

niestety nie rozumiem niemieckiego :(

Jezeli ktos rozumie co tam jest napisane, prosze o przetlumaczenie w czym tkwi problem.

0
  • #7 03 Lis 2004 17:45
    NINJA99
    Poziom 11  

Mam to radio z identycznym uszkodzeniem i chyba podmienie laser zobacze co będzie.
    O ile gdzieś kupie laser.

0
  • #8 19 Sie 2005 00:11
    tomekjan
    Poziom 10  

A czy wie ktoś gdzie można kupić wyświetlacz do takiego radia bo mam uskodzony?

0