Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wskaźniki wychyłowe Technics i trafo toroidalne

kris6661991 13 Lip 2009 09:55 3454 2
    kris6661991
    Poziom 25  
    Witam.
    Chętnie pozbędę się kilku drobiazgów bo niewygórowanych cenach :)

1. Transformator Toroidalny 2x24V 200VA idealny do napędzenia mostka TDA 7294, LM 3886, porządnego zasilacza warsztatowego tudzież innych waszych konstrukcji DIY!
    Producentem jest Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo Produkcyjno-Handlowe 'Toroidy' w Księżynie. Stan transformatora odeniam na bardzo dobry. Zasilanie uzwojenia pierwotnego 220-240V. Środek nie jest zalany żywicą.

Cena to równe 50% ceny sklepowej czyli 55zł + ew koszta wysyłki lub odbiór osobisty na terenie Białegostoku.

2. Wskaźniki wychyłowe Technics, bardzo ładne. Zdemontowane ze sprawnego magnetofonu Technics serii Vintage. Na życzenie wykonam Real Foto, poglądowo są to dokładnie takie wskaźniki.
    [Sprzedam] Wskaźniki wychyłowe Technics i trafo toroidalne
    Z tym, że ja posiadam wersję bez żarówek, podświetlenie było zrealizowane na kawałku plexi oraz na 2 jaskrawych białych żarówkach. Efekt po podświetleniu najlepiej diodami UV jest po prostu piorunujący i mówię to z czystym sumieniem - sam widziałem :)
    Wskaźniki są odpowiednio wyskalowane od -20 do 5 dB, przejście przez 0 jest oznaczone na czerwono i wyskalowano je na ok 1/4 długości skali.
    Schematy mozliwych przedwzmacniaczy do tych wskaźników mamy choćby tutaj http://sound.westhost.com/project55.htm

Wskaźniki nie tylko mogą pełnić rolę ozdoby - po odpowiednim dostrojeniu pełnią w 100% fukcje wskaźnika wysterowania wzmacniacza mocy... miksera... czy też innego urządzenia audio.
    Posiadam 2 sztuki, cena za oba 35zł + koszta wysylki lub odbiór osobisty.

Kontakt drogą mailową (PW) lub GG 7413319 zawsze niewidoczny więc prosze od razu pisać :)

Pozdrawiam
    Krystian
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    $zrama
    Poziom 9  
    jestem zainteresowany trafem daje 50zł >(poczta) wrzaskus(malpa)interia.pl

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]