Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auto alarm Piranha

25 Maj 2004 11:21 1670 3
 • Poziom 14  
  Witam.
  Kupiłem własnie poloneza z Alarmem Piranha montowanym onegdaj jeszcze w latach 90 tychy w firmie avs w gdyni http://avs.mega.com.pl/ , Alarm jest produkcji włoskiej firmy Orvel http://www.orvel.it/inglese/home.htm ,niemniej nigdzie nie znalazłem śladów instrukcji , schematu na ten temat.
  Czy ma Pan moze jakąś wiedze na teat tego Alarmu.
  Alrm chodzi bez problemu, niemniej chce podłaczyc do niego centralny zamek sterowany( dwa mastery i dwa sleavy) dwoma minusami i szukam schematu centralki tego Alrmu i odpowiedzi czy są tam dwa wyjscia minusowe.
  Pozdrawiam
  Darek.
 • Spec od samochodów
  Na pewno niema wyjscia dwoch minusow do centralnego jedyne wyjscie podlaczenie do czujnikow dodatkowych minus po zalaczeniu
 • Poziom 14  
  Dobrałem sie do centralki.. uffff Jest to Alarm .. Cassini . Z centralki wychodza dwa złacza jeden 8 drugi 6 kabli, jednyne dwa wolne które zostały to własnie dwie masy działajace na zmiane w zaleznosci od właczenia pilotem. Własnie sparwdziłem polaczenie z centralnym i wszystko ładnie chodzi... Teraz tylko czekam na cieplejsze dni i wolny czas i .. dobieram sie do drzwi. &-)))
  Pozdrawiam
  Darek.
 • Spec od samochodów
  W Cassini sa wyjscia na sterowanie zamkami