Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka mloto-wiertarke ,cena ok.300zl..

shizy 13 Jul 2009 14:09 4695 8
Bosch
    shizy
    Level 22  
    ..kupic do wiercenia/kucia w zelbecie do uzytku domowego.Bralem pod uwage einhell, blacl and decker, skil.Enhell ma 3 rodziny produktow zolta, niebieska i czewrona wicie czym sie roznia?
    Z einhella bralem pod uwage BBH 920, z B&D KD650 ze skil -a Skil 1758.Zakup raczej przez internet bo z tego co widze u siebie w markecie BH 920 kosztuje 350zl.Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi.
  • Bosch
    ANDYW6
    Level 24  
    Za te pieniądze nic konkretnego nie kupisz. Jeśli trafi się "szczęśliwy" egzemplarz to przy niewielkim obciążeniu pochodzi trochę.
  • Bosch
    darek4168
    Level 21  
    Witam. Z plastikawymi zębatkami wiertarki nie widziałem , ale z hartowanymi jak brzeszczot do metalu to tak i jest to chyba największy szajs. Co do młotowiertarek einhell to rozkręcałem kilka 850W , 950W i inne , zębatki mają względne hartowane całe, sprzedałem nawet kilka za 80zł sztuka. Kiedyś pewiem fachowiec co pracuje tym sprzętem powiedział mi że dobra młotowiertarka powinna mieć silnik skierowany pionowo do kierunku wiercenia i coś w tym jest bo te markowe sprzęty tak właśnie mają.
    Stary1952
    Level 32  
    Piękna podróba na kilometr śmierdzi chińszczyzną , za takie pieniążki na pewno nie kupisz Boscha . :cry:
    shizy
    Level 22  
    Quote:
    Piękna podróba na kilometr śmierdzi chińszczyzną , za takie pieniążki na pewno nie kupisz Boscha .

To sa nawet podroby skil-a?
    Ta sama wiertarka u tego samego sprzedawcy
    http://sklep-narzedzia.pl/Skil_mlot_udarowo_o...wy_1758_750W__zestaw_kluczy_10_sztuk-954.html
    Widzialem ja w markecie, rzeczywiscie jak sie patrzy na ten plastik...

a ta ?
    http://www.allegro.pl/item676973560_mlotowiertarka_kd650_black_decker.html
    darek4168
    Level 21  
    Jak może mieć dużą moc?, jak tam nie ma miejsca na udar. Ściemnianie i tyle .Tylko z silnikiem do dołu jest do rzeczy i to 1000W ,bo np. einhell 850W, do zbijania tynku tylko dobra, do kucia betonu za słaba.
    shizy
    Level 22  
    Czy warto kupic wiertarke w sklepie z narzedziami czy jest tam to samo jakosciowo a tylko drozej (chodzi mi o ten przedzial cenowy .ok.300zl) co w marketach i na allegro?