Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słaba moc- BMW E36

Slawny997 13 Lip 2009 15:59 2849 5
  • #1 13 Lip 2009 15:59
    Slawny997
    Poziom 8  

witam mam pytanko niedawno kupilem bmw e36 i powiem szczerze ze strasznie zamulony ma silnik nie wiem czy moze trzeba jechac na kompa wykasowac bledy czy moze sprawdzic kable albo akumulator??czekam na wasze podpowiedzi co moze przyczyniac sie do tego ze auto pali normalnie i jezdzi a nie ciagnie ?? z gory dziekuje i pozdrawiam

0 5
  • #2 13 Lip 2009 16:05
    lowlander
    Poziom 15  

Tak na wstępie to raczej nie to forum jeśli idzie o takie sprawy pisz na forum samochody serwis
    a jeśli już tam napiszesz to na początku kolego napisz w ogóle jaki to silnik, pojemność czy to benzyna czy gaz a może diesel i dokładniej opisz objawy.

Pozdrawiam

0
  • #3 13 Lip 2009 16:13
    Slawny997
    Poziom 8  

1.6 benzyna a obiawy sa takie ze nie ma sily nawet z kapcia zerwac:( a to nie jest normalne bo koles ma sedana z takim samym silnikiem i calkiem niezle sie sklada:)

0
  • #4 13 Lip 2009 16:23
    lowlander
    Poziom 15  

Kolego przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem post powyżej. Od takich spraw jest inny dział elektrody opisałem go wyżej. A przyczyn może być wiele, zapchany filtr powietrza, filtr paliwa, pod niszczały silnik, słabe sprzęgło albo i jedno i drugie. ja miałem 525 (192KM) które jak je kupiłem miało zjechane sprzęgło do tego stopnia że nie dało rady nawet zapiszczeć na asfalcie a co dopiero palić gumę.

Tak czy inaczej polecam przenieść ten wątek do w/w forum, tam są ludzie którzy mają większe pojęcie o temacie niż ja i na pewno ci pomogą bo niektórzy z nich nie zaglądają na to forum i nawet nie będą w stanie przeczytać twojego posta, wiec przenieś tam wątek i daj im szanse aby ci pomóc.

Pozdrawiam

0
  • #5 13 Lip 2009 20:28
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 14 Lip 2009 23:56
    wikipliki
    Poziom 9  

Jest reduktor dolotu powietrza, pewnie się lekko zatarł i nie chodzi gładko i się tnie, znajduje się po prawej stronie, jest koloru czarnego i wygląda jak malutka lornetka, w środku jest blaszka, trzeba ją przesmarować preparatem typu WD-40.

0