Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opinia na temat nowego działu...

13 Jul 2009 22:35 2991 6
  • Level 10  
    Przeraziło mnie utworzenie tego działu. Moja opinia jest taka, że dostęp do niego powinien być ograniczony tylko dla osób posiadających kwalifikacje potwierdzone na piśmie (wiele zagranicznych portali medycznych przy rejestracji wymaga okazania dokumentów świadczących np. że jest się studentem medycyny bądź lekarzem). Wypowiadać powinni się tylko serwisanci, którzy na codzień serwisują sprzęt medyczny. Jeśli nie to raczej zrezygnowałbym z tworzenia tego działu. Tutaj nie ma już miejsca na pomyłki...

Dobry pomysł jest z utworzeniem osobnego zamkniętego działu dla serwisantów sprzętu medycznego. Ale tylko i wyłącznie on powinien funkcjonować.
  • Level 35  
    Ze ktoś jest studentem medycyny nie znaczy że nie popełnia błędów. Zresztą dział będzie chyba dotyczył naprawy sprzętu medycznego a nie ludzi ?
  • Level 10  
    A sprzętem medycznym kogo będziesz leczył, kamienie w ogródku?
  • Helpful post
    Admin of Medical Equipment
    Bez obawy w tym dziale będą poruszane wyłącznie tematy związane z informacją o sprzęcie, jego obsługą, problemami jakimi występują przy użytkowaniu. 80% usterek to zła obsługa! Tematy dotyczące usuwania usterek w zakresie poza dopuszczalnym przez producenta (usterki opisane w instrukcji producenta możliwe do usunięcia przez użytkownika), wszak nie każdy musi zrozumieć opisy instrukcji napisane skomplikowanym technicznym językiem. Wszystkie inne problemy tylko w dziale zamkniętym po wcześniejszej weryfikacji
  • Level 35  
    Leśny_Dzban wrote:
    A sprzętem medycznym kogo będziesz leczył, kamienie w ogródku?
    Waga (elektroniczna do masy ciała) to też sprzęt medyczny a nie zabija gdy źle działa, nie upieraj się wiec tak z ta zamkniętością forum.
  • Level 10  
    :) To mi ulżyło.

Co do wagi, wystarczy, że będzie źle skręcona, staniesz, wywrócisz się i śmierć lub kalectwo gotowe... ;)
  • Admin of Medical Equipment
    Jak widzę sprawa nurtująca Kolegę Leśny_Dzban wyjaśniona. Temat zamykam.