Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E50 Rozłancza Internet W Budynku

Najx 15 Lip 2009 14:14 723 0
    Najx
    Poziom 9  
    Witam,

Tak jak w temacie mam telefon Nokia E50 w sieci Orange, i od jakiegoś czasu mam dziwny problem bo wewnątrz mieszkania za każdym razem jak tylko połącze się z internetem to po chwili mi rozłancza i przez 2-5 minut jest tak jakbym nie miał internetu. Wcześniej tak nie było. Lecz dzwonić i wysyłać sms'y w tym momencie mogę. Dotyczy to także komunikatorów Mobilne gadu gadu i innych w javie jak i tych symbianowych. Jak uzyskam połączenie z serwerem gg po chwili je rozłancza. Co do zasięgu to cały czas mam wszystkie kreski, czyli full zasięg. Mieszkam w centrum miasta i w pobliżu 2 nadajników na których działają nawet wideo rozmowy... Jak jestem poza domem na świerzym powietrzu to wszystko działa normalnie i nie rozłancza a jak już to naprawdę rzadko. Robiłem także "twardy" format pamięci telefonu karty i co tylko się dało ale i tak nadal jest tak samo... Ustawienia za każdym razem wysyłałem sobie ze strony Orange.pl

Miał ktoś może podobny dziwny problem?

Proszę zastosować się do regulaminu:

10.9 pisanie z użyciem slangu młodzieżowego (branżowego), notoryczne popełnianie błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu,

mod.fischer8