Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WoodStation - naturalna stacja pogodowa

Belialek 15 Lip 2009 22:04 3477 2
 • WoodStation - naturalna stacja pogodowa

  Stacje pogodowe możemy spotkać wszędzie - od specjalistycznych domowych urządzeń, przez wtyczki w przeglądarkach internetowych, telefonach komórkowych, konsolach do gier czy tunerach satelitarnych. Sprawdzanie pogody na najbliższe godziny/dni stało się w ostatnim czasie znacznie przyjemniejsze dzięki takim urządzeniom, a przede wszystkim bardziej dokładne. WoodStation jest jak sama nazwa wskazuje stacją pogodową wykończoną drewnem.

  Stacja posiada kila ciekawych opcji, których do tej pory próżno było szukać u innych producentów. Urządzenie posiada wewnętrzne czujniki ciśnienia, temperatury oraz wilgotności, wyświetlane w dosyć nietypowy sposób - zamiast klasycznego monochromatycznego wyświetlacza LCD, użyto kolorowych symboli, wyświetlanych pod fornirowaną obudową urządzenia. W stanie spoczynku stacja wygląda jak kawałek drewna - nie są wyświetlane żadne informacje - ale dzięki sensorowi ruchu, po zbliżeniu się na odpowiednią odległość pojawiają się informacje dotyczące pogody w formie danych liczbowych, oraz piktogramów prezentujących najbliższa pogodę (wyliczane na podstawie zebranych danych) wyświetlane za pomocą kolorowych LCD ukrytych za drewnianym fornirem.

  WoodStation - naturalna stacja pogodowa

  Tryb z czujnikiem ruchu umożliwia oszczędzanie energii - oczywiście można wybrać tryb ciągłego wyświetlania informacji. Oprócz informacji pogodowych, WoodStation wyświetla datę, godzinę oraz posiada funkcje budzika.

  WoodStation - naturalna stacja pogodowa WoodStation - naturalna stacja pogodowa WoodStation - naturalna stacja pogodowa

  Cena: 90 GBP

  Źródło: Link

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  Belialek
  Poziom 22  
  Offline 
  Belialek napisał 836 postów o ocenie 69, pomógł 15 razy. Mieszka w mieście Wrocław. Jest z nami od 2004 roku.
 • OptexOptex
 • #2
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto  
 • #3
  Stary1952
  Poziom 32  
  Co to ma wspólnego z naturalnością ? , zwykła w dodatku bardzo prosta stacja pogodowa tylko w innym opakowaniu . Ale za to cena hu hu .