Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat instalacji elektrycznej MTZ 50

wisiorek50 16 Jul 2009 19:43 20605 7
    wisiorek50
    Level 11  
    poszukuje schematu instalacji elektrycznej do ciągnika MTZ 50 dziękuję za pomoc
    wisiorek50
    Level 11  
    trochę ten schemat mało wyraźny i brak opisu, czy mógłby pan przesłać coś konkretniejszego ?
    wisiorek50
    Level 11  
    Mam jedno pytanie, czy schemat do ciągnika MTZ 50 jest podobny do schematu ciągnika Władimirec k 25 chodzi mi konkretnie o schemat ładowania to jest alternator i regulator napięcia.
    wisiorek50
    Level 11  
    bardzo dziękuję za schemat do MTZ
    AlizKrakowa
    Level 1  
    Bardzo lubię ten ciągnik i właśnie go prubuje doprowadzić do stanu używalności ale kable poucinali ( pewnie do naprawy innego sprzętu!) wiec się będę musiał wiele domyślać?.. Udało mi się wyciągnąć zardzewiałe i prawie jak zaspawane wtryskiwacze, oryginalne, rozebralem i wyczyściłem, tulejki również do których one wchodzą, nie ma nadżerki, więc powinny pracować dobrze. Chłodnice do oleju musiałem założyć od CAT ciągnika bo oryginalnej nie mogłem znaleźć, i połączenia były obcięte . Będzie trudno znaleźć szyby do przodu i tylu, i drzwi w całości, ale kabina jest na nim. Nie wiem jak wyłączyć tylny wałek, bo w instrukcji zdjęcie nie pokazuje wnętrza dokładnie opisanego.. Wiem ze sprzęgło powinno być wciśnięte i tylny wałek napędu powinny być wyłączone przy startowaniu. Jeszcze nie próbowałem, bo nie wiem jak stacyjkę podłączyć. Jeśli masz jakieś informacje, proszę o pomoc. Ja jestem w Kanadzie, tu już mało tego sprzętu jest ale części w miarę są dostępne. schemat instalacji elektrycznej MTZ 50 schemat instalacji elektrycznej MTZ 50 schemat instalacji elektrycznej MTZ 50 schemat instalacji elektrycznej MTZ 50