Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Promatic - brama garazowa

16 Lip 2009 19:43 2941 4
  • Poziom 12  
    Mam ogromną prosbe , czy ktos moze mi powiedziec jak zaprogramowac ( wpisac) pilot do tego napędu oczywiscie pilot orginal . Za pomoc z góry dziekuje
  • Poziom 30  
    Pytałeś producenta ? Może odpowie.
    W dodatku z tego co widzę mają chyba Polską stronę więc problemu nie powinno być.
  • Poziom 20  
    Jaki masz promatik, z radiem zewnętrznym czy wewnętrznym i czy jest to oryginalne sterowanie Hormana?

Można też skopiować pilota od pilota
    Załączniki:
  • Poziom 12  
    Tak jest to napęd Hormana , a stało sie tak ze pewnego dnia zaczął działać na przycisk numer 3 i przycisk numer 1 a przycisk numer 3 służy do otwierania bramy wjazdowej na podwórko , wiec nacisnąłem przezroczysty przycisk na napędzie garażowym i teraz nie reaguje na żaden pilot i przycisk , otwiera i zamyka sie za pomocą przycisku na napędzie .
    Tak ze przycisk numer 3 otwiera bramę wjazdową a żaden inny garażowej , jeśli dobrze kojarzę to całe zdarzenie miało miejsce po nocnej burzy, no i oba piloty zachowują sie tak samo stąd moje podejrzenie o rozprogramowanie sie odbiornika garażowego.
  • Poziom 20  
    Prawdopodobnie jest to Promatik 2, przezroczysty przycisk powinien być dwuczęściowy, należy wtedy nacisnąć mniejszą część, a potem przycisk w pilocie. Jeżeli jest odbiornik zewnętrzny to należy postępować analogicznie naciskając czerwony przycisk na odbiorniku radiowym.