Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Fabryka Prądu
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polska-zmiana klimatu,huragany,burze,koniec swiata,2012,

14 Gru 2009 14:56 37821 243
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Makro1993 napisał:
    Czyli podważasz istnienie warstw ochronnych ziemi?
    Owszem wybuch na słońcu mogący spowodować impuls magnetyczny może nastąpić, ale większość tej energii jest blokowana przez przeróżne warstwy ochronne ziemi.
    Nawet sobie nie wyobrażasz jak ogromny impuls magnetyczny musiał by być żeby zniszczyć płytę DVD. Chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego że na płycie DVD jest zapisz optyczny a nie magnetyczny.

Proszę poczytaj materiały naukowe o tym , nie masz racji... a co do powłoki ochronnej.. to ok jest ale czy zdajesz sobie sprawę jaka sile magnetyczna ma planeta która jest blisko drugiej, raz ze zakłóca strumień fal magnetycznych a dwa robi się mega wymieszanie fal.
    Czy uważasz ze profesorowie naukowcy którzy wystąpili w tym filmie "chaos magnetyczny" zapomnieli o tym?
  • Fabryka Prądu
    Makro1993
    Poziom 26  
    Nie podważam żadnego z profesorów (Którzy równie dobrze mogą być podstawieni) a podważam istnienie planety która nagle miała by się znaleźć na tyle blisko ziemi żeby tak poważnie zaburzyć jej magnetyzm. Pomijając już fakt że taka planeta musiała by być doskonale widoczna z ziemi. Już teraz.
  • Fabryka Prądu
    wolek14
    Poziom 31  
    Heh, ot i nowa teoria się pojawiła... Ja cały czas myślałem (co nie znaczy że wierzyłem), że to słońce ma "wysłać" na Ziemię dużą ilość promieniowania elektromagnetycznego, co ma niby zakłócić biegunowość naszej Planety... O tym mówili w "Nie Do Wiary" z 2005r. Jest ten odcinek w googlach...
    MoniTOX
    Poziom 25  
    Taenia_Saginata napisał:
    To wszytsko prawda. Żydzi już w tajnych amerykańskich laboratoriach budują rakiety żeby razem z Bushem i przywódcami największych korporacji uciec z Ziemi. Dlatego właśnie WTC zburzyli żeby mieć na to pieniądze. Kryzys gospodarczy był dlatego, że brakło pieniędzy zarobionych na atakach na WTC i Pentagon. Świńską grypę stworzyli w laboratoriach żeby odwrócić uwagę od swojej ucieczki.

A to ciekawe rzeczy :D
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Makro1993 napisał:
    Nie podważam żadnego z profesorów (Którzy równie dobrze mogą być podstawieni) a podważam istnienie planety która nagle miała by się znaleźć na tyle blisko ziemi żeby tak poważnie zaburzyć jej magnetyzm. Pomijając już fakt że taka planeta musiała by być doskonale widoczna z ziemi. Już teraz.

Postawionych... no proszę tam są nazwiska i to nie byle jakie??? Człowiek który ma takie nazwisko nie gadał by tak bo za 3 lata byłby pośmiewiskiem i jego nazwisko by straciło...

Planeta ta już była widziana w rejonach Meksyku gołym okiem był to moment gdy Nibiru przechodziło miedzy stanami orbity przeciwnej, ustawienie Ziemi spowodowało bardzo jzu w tedy bliskość i dzięki temu widzialność, są zdjęcia i filmy nagrane również amatorskie, filmiki znajdziesz w internecie.
    Obecnie Nibiru jest widoczne pod podczerwienią z teleskopu na Antarktydzie, zbliża sie na razie powoli lecz gdy wejdzie w orbity innych planet znacznie przyspieszy juz za 1,5 roku-2 będzie widoczna gołym okiem z każdego miejsca na świecie..
    Makro1993
    Poziom 26  
    Są też zdjęcia i filmu UFO. Ba, są też ludzie którzy powiedzą Ci że UFO ich porwało i robiło na nich eksperymenty. Dużo ludzi wierzy tez w to że w Ameryce mają szczątki UFO.
    DVDM14
    Poziom 35  
    Mam dopiero 14 lat, a już przeżyłem ponad 3 końce świata! Ludzie nie róbcie sobie jaj, koniec świata odwołany!
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    wolek14 napisał:
    Heh, ot i nowa teoria się pojawiła... Ja cały czas myślałem (co nie znaczy że wierzyłem), że to słońce ma "wysłać" na Ziemię dużą ilość promieniowania elektromagnetycznego, co ma niby zakłócić biegunowość naszej Planety... O tym mówili w "Nie Do Wiary" z 2005r. Jest ten odcinek w googlach...

Teorii jest dużo któraś na pewno się sprawdzi albo nawet i wszystkie...

Ta ze słońcem jest jak najbardziej tez prawdziwa i sensowna , zwłaszcza ze potwierdzają ja tez naukowcy tzn, że właśnie w roku 2012 spodziewana jest największa aktywność słońca...
    DVDM14
    Poziom 35  
    Nawet jak słońce osiągnie maksimum cyklu słonecznego, to wątpię żeby to zniszczyło ludzkość, może najwyżej sponiewierać naszą technologię.
    Makro1993
    Poziom 26  
    W takim wypadku to ludzkość zgładziła by się sama. No chyba że Energetyka zdążyła by przywrócić normalne dostawy prądu w rozsądnym czasie.
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Makro1993 napisał:
    Są też zdjęcia i filmu UFO. Ba, są też ludzie którzy powiedzą Ci że UFO ich porwało i robiło na nich eksperymenty. Dużo ludzi wierzy tez w to że w Ameryce mają szczątki UFO.

A jaką masz pewność że nie mają? Nie masz takiej pewności...
    Z obrazuje to tak..
    Nasza planeta jest jednym ziarnkiem pisaku w całym Wszechświecie...
    Wyobraź sobie...
    Nasz układ słoneczny jest częścią naszej galaktyki, my obecnie potrafimy zobaczyć co najwyżej kawałek za Uranem czyli nie wiele i choć widzimy tak mało to odkrywamy kolejne planety...
    Nasz układ słoneczny jest częścią naszej galaktyki, w całym wszechświecie jest miliony galaktyk,tryliony albo i więcej układów, planet... czy naprawie myślisz ze tylko Ziemia jest jedyna planeta która może mieć warunki doi życia?
    Wydaje się to wątpliwe patrząc na całość. Ostatnio na Marsie znaleziono dowody że kiedyś były tam bakterie czyli organizmy żywe... co wiec jest w innych układach innych galaktykach?
    Nie wiemy czy nie istnieją inne organizmy inaczej przystosowane może w ogóle nie podobne do człowieka, może gdzieś jest planeta taka jak u nas była gdy były dinozaury?
    Nie wiemy tego ale prawdopodobieństwo jest tak duże patrząc całościowo na wszechświat ze człowiek nie jest tego w stanie zrozumieć..
    Tak więc czy znaleźli ciężko powiedzieć ale nie można tego wykluczyć, latające spodki tez się same z siebie nie wzięły, wyobraźcie sobie coś takiego powiedzmy że na Marsie obecnie jest jakieś życie (obca cywilizacja) my ziemianie wysyłamy w tamte regiony misje kosmiczna bez załogową, takie cos ląduje gdzieś na planecie i co? nikogo tam nie ma jest to tylko robot ale jest efekt UFO są światło jest tak jak teraz być może u nas, może tak być że gdzieś na innej planecie daleko jest jakieś życie i oni tez wysyłają swoje obiekty w celu ciekawości sprawdzenia, badań ,są może bardziej rozwinięci technologicznie ale nie mogą lub mogą tu przylecieć w własnej materii dlatego tez używają robotyki i nie można tego wykluczyć ze tak jest, oczywiście na pewno w iluś tam % jest to wszystko bajera aby nabijać kasę ale zauważ że niektóre filmiki sa wykonane telefonami komórkowymi są po prostu nie do podrobienia. Jest wile nagrań i niektóre są myślę autentyczne co nie raz tez potwierdzały badania wykonywane, ekspertyzy, co wiec było tym obiektem skoro film jest prawdziwy?
    A jak robi rząd, wojsko NASA , gdy spadnie choć mały meteor nagle teren staje się strefa zabronią nikt nie ma wstępu, nie świadków nie ma żadnych informacji?
    A co dopiero jakby powiedzmy spadł jakiś nie zidentyfikowany obiekt.. myślisz ze wtedy by zawołali TV media żeby to nagłośnić? To by była panika, chaos ... Gdzie logika?

Dodano po 8 [minuty]:

DVDM14 napisał:
    Mam dopiero 14 lat, a już przeżyłem ponad 3 końce świata! Ludzie nie róbcie sobie jaj, koniec świata odwołany!

Tamte końce świata były wysysane z palca...Nie miały żadnych sensownych źródeł i były głownie podbite mieniąca się data przejścia na 2000...
    O tamtym końcu świata mówiło się głośno w TV ? dlaczego?
    Bo to była nagonka medialny, mądre głowy na tym właśnie zarabiali duża kasę, dziś o końcu świata w 2012 się nie mówi dlaczego? bo są dowody są fakty są przesłanki są informacje z wielu źródeł jakby to dziś wszystko przedstawili w TV była by naprawdę panika, bo wiele ludzi nie ma rozumów i wierzy tylko w to co powiedzą w TV.
    Ludzie nie maja swojego zdania..

Dodano po 2 [minuty]:

Ja dążę do tego aby dołączyć do grupy Pana Profesora z tego blogu, mogę nawet sprzedać działkę dom i przyłączyć się do ich projektu.

Dodano po 3 [minuty]:

Bardzo bym chciała dołączyć do ich projektu, mylicie ze mam szanse? I myślicie ze to dobry pomysł?
    DVDM14
    Poziom 35  
    Wawrzyniaczka27 napisał:

[...]
    DVDM14 napisał:

Tamte końce świata były wysysane z palca...Nie miały żadnych sensownych źródeł i były głownie podbite mieniąca się data przejścia na 2000[...]

A ten cały 2012 ma sensowna źródła? Nie sądzę.
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Wejdź na tego bloga Pana Profesora a się sam przekonasz czy są sensowne...

http://koniec-swiata-2012.bloog.pl/

Dodano po 2 [minuty]:

Polecam tam przede wszystkim obejrzeć filmiki, jest ich sporo ale warto będziecie wtedy znali wszystkie za i przeciw i będziecie mogli obiektywnie wypowiedzieć swoje zdanie, bo przecież każdy ma swoje zdanie? tylko nie którzy o tym zapominają albo je wypowiadają biorąc tylko same przeciw albo same za..
    Romulus7874
    Poziom 27  
    Cytat:
    Ja dążę do tego aby dołączyć do grupy Pana Profesora z tego blogu, mogę nawet sprzedać działkę dom i przyłączyć się do ich projektu.

Dodano po 3 [minuty]:

Bardzo bym chciała dołączyć do ich projektu, mylicie ze mam szanse? I myślicie ze to dobry pomysł?.

Tak jak w klasycznej sekcie.
    Guru-profesor i jego owieczki w pancernym bunkrze zbudowanym za kasę tychże owieczek.
    Jeśli pomachasz "zielonymi" to na pewno przyjmą Cię.
    Shadowek
    Poziom 31  
    Wawrzyniaczka27
    A co mnie interesuje jakiś koniec świata na forum elektrycznym? Chcesz się posprzeczać, idź do jakiegoś paranormalnego forum. Weź sobie te filmiki i schowaj do nocnika i zamknij się w sobie bo po żyć skoro koniec świata?
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    agnieszka7874 napisał:
    Cytat:

Dodano po 3 [minuty]:

Bardzo bym chciała dołączyć do ich projektu, mylicie ze mam szanse? I myślicie ze to dobry pomysł?.

Tak jak w klasycznej sekcie.
    Guru-profesor i jego owieczki w pancernym bunkrze zbudowanym za kasę tychże owieczek.
    Jeśli pomachasz "zielonymi" to na pewno przyjmą Cię.

Nie przestań, normalni ludzie tyle że mają wspólny cel,a i przy okazji będę miała większe szanse przeżyć koniec świata...

Dodano po 3 [minuty]:

Shadowek napisał:
    Wawrzyniaczka27
    A co mnie interesuje jakiś koniec świata na forum elektrycznym? Chcesz się posprzeczać, idź do jakiegoś paranormalnego forum. Weź sobie te filmiki i schowaj do nocnika i zamknij się w sobie bo po żyć skoro koniec świata?

Nie interesuje to nie czytaj, zamknij temat i więcej nie zaglądaj...
    Tu jest dział "Na wesoło HydePark" wiec temat jest w odpowiednim miejscu...
    Myślę że temat jest ciekawy i na czasie, co widać też po zainteresowaniu, każdy ma prawo się wypowiedzieć i przedstawić swoje zdanie, tez jest dyskusja bardzo ciekawa.
    DVDM14
    Poziom 35  
    Rzeczywiście- to wygląd na typową sektę. To nie jest dyskusja- ty próbujesz wszystkim wmówić to samo co ci wmówił ten pseudo "profesor'. To żenujące i zarazem smutne.
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    DVDM14 napisał:
    Rzeczywiście- to wygląd na typową sektę. To nie jest dyskusja- ty próbujesz wszystkim wmówić to samo co ci wmówił ten pseudo "profesor'. To żenujące i zarazem smutne.

Nie masz racji, ja mam swoje danie i je przedstawiam...
    Czekam tez na wypowiedzi i zdania innych osób ale co to jest za zdanie nie podając żadnych argumentów... Ja podałam swoje argumenty..
    Co do "sekty" to proszę naprawdę daj na luz bo wchodzisz na grząski teren, nie rozumie tego, do tego nic nikt mi nie wmawiał bo sama od dawana interesowałam się tym tematem a strona Pana Profesora bardo mi się spodobała oraz jego projekt, mam nudne życie, życie od 1 do 1, nic ciekawego tu widzę ze jeśli by Profesor chciał mnie przyłączyć do swojej grupy mogłabym mieć dobre Hobby, poznać ciekawych ludzi, dużo się nauczyć.
    Dla mnie nawet takie spotkanie z profesorami z innych krajów było by bardzo ważne, zawsze marzyłam żeby być dziennikarką tu widzę taką szansę ponieważ Profesor coś wspominał na tym blogu że zamierza wystąpić w TV Chorwackiej, może mi by się udało zapoczątkować, zorganizować spotkanie i program w TV polskiej chociaż w jakimś programie lokalnym.
    Bardzo mnie ciekawi ten temat, nie jest żadną sektą zainteresowana, nie pożeram kotów itp bajki więc proszę nie przyrównuj mnie do jakiś "sekt" W ogóle to o nie wiadomo czy Profesor będzie zainteresowany współpraca i czy zachce wciągnąć całkiem obca osobę do swojego projektu.
    DVDM14
    Poziom 35  
    Heh... nie zrozumiałaś co chciałem powiedzieć przez "sekta", bynajmniej nie chodziło mi o herezję itp. lecz o swoistą strukturę społeczną.
    the-parkour
    Poziom 17  
    Wikipedia mówi:
    Cytat:
    Data 21 grudnia 2012 roku n.e. według Długiej Rachuby to 13.0.0.0.0. 4 ahau 3 kankin. Część wyznawców teorii spiskowych uważa tę datę za koniec świata. Wg legend niektórych ludów Mezoameryki obecnie istnieje piąty świat[16] (piąte Słońce). Poprzednie cztery skończyły się kataklizmami; czwarty skończył się światowym potopem ("woda była przez 52 lata, a potem niebo runęło"); piąty – obecny, a zarazem ostatni – ma zakończyć się "wielkim ruchem ziemi"[16].
    Czwarty świat skończył się według Długiej Rachuby właśnie po okresie zapisanym jako 13.0.0.0.0., ale nie oznacza to końca piątego świata po takim samym okresie. Badacze kultury i astronomii Majów są zgodni, że rok 2012 nie miał szczególnego znaczenia dla tego ludu[17]. Układ gwiazd i Słońca 21 grudnia tego roku nie jest szczególnie rzadki i powtarzał się trzykrotnie w ciągu ostatnich 200 lat (jeśli pominąć ruch precesyjny Ziemi i ruch Układu Słonecznego w Galaktyce); co więcej przesilenie zimowe, przypadające na ten dzień, nie pełniło żadnej istotnej roli w religii i kulturze Majów. Żadna z zachowanych inskrypcji Majów nie wskazuje też na 21 grudnia 2012 roku jako na "koniec świata"[17], a jedynie na koniec pewnej epoki; wg wierzeń Majów czas nie ma charakteru linearnego lecz jest nieskończonym cyklem powstawania i upadków systemów światowych
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Hmmm.. ciekawe daje do myslenia tez trochę...

Tutaj za to mam artykuł który obrazuje całość, fakt jest dosyć stary ale ciągle aktualny...

Aha takie spostrzeżenie...
    W większości pewnie (zakładam tak) jesteście katolikami?
    Nie wierzycie w koniec świata, a to właśnie tez kod Biblii mówi o tym mało tego, data również mówi ze już nie dokładnie o dniu ale o roku 2012...
    Baaa mało tego,wszystko co do tej pory było opisana e Biblii się sprawdziło...
    Cytat:
    Znawcy tematu twierdzą, że nieznany autor proroctw zakodowanych w "Biblii" przewidział koszmar II wojny światowej, eksplozję bomby atomowej w Hiroszimie i geniusz Einsteina.

Wiec jak? Hmmmm???

Tutaj ten artykuł (Interia.pl) --> http://fakty.interia.pl/nauka/news/za-5-lat-koniec-swiata,858915,14
    DVDM14
    Poziom 35  
    Heh, Biblia była pisana językiem dość "archaicznym" na przestrzeni wieków i w taki sposób że każdy ją interpretuje w inny sposób. Ja nawet nie próbuję jej interpretować.
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    DVDM14 napisał:
    Heh, Biblia była pisana językiem dość "archaicznym" na przestrzeni wieków i w taki sposób że każdy ją interpretuje w inny sposób. Ja nawet nie próbuję jej interpretować.

Tak ale są znawcy tematu, języka oni właśnie na tej samej zasadzie stwierdzili że wojna i inne przepowiednie się spełniły w 100% na tej samej zasadzie też to wyczytali...
    Właśnie ja nie mam możliwości może ktoś wrzuci ten kawałek Biblii który mówi o końcu świata, bardzo tez mnie to ciekawi , zaraz poszukam tez może znajdę..
    GoldenSaint
    Poziom 22  
    Ten cały "profesor" to przecież bzdura jakaś. Gdzie tam jego nazwisko jest chociaż? Zresztą, jaki naukowiec mówi o sobie:
    Cytat:
    Ja jestem bardzo mądrym człowiekiem o dużej wiedzy, można powiedzieć Profesor, tak można tak powiedzieć ponieważ posiadam ogromna wiedze, znam dużo profesorów z zagranicy głownie z Rosji, Chorwacji, Macedonii, Rumuni oraz Serbii.

I do tego błędy i literówki na stronie. Żenujące.
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Może nie jest Alfą i Omegą w sprawach pisowni ale za to jest w sprawach końca świata.
    Właśnie ale nasunąłeś mi genialny pomysł, ja mogłabym redagować tą stronę , nawet mu to zaproponuje później napisze mu komentarz na stronie bo nie podał żadnych namiarów
    Romulus7874
    Poziom 27  
    Jeśli więc zaczynamy się podpierać Pismem Świętym

Cytat:
    Nieznany czas przyjścia16

36 Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec.

Więc co do daty wszystko na temat.
    Duduś74
    Moderator - Na Wesoło HydePark
    Cytat:
    "Bliski jest wielki dzień Pański (...) głos dnia Pańskiego okrutny, wtedy z rozpaczy zakrzyknie i mocarz. Dzień ów będzie dniem gniewu, ucisku i utrapienia, dniem ruiny i spustoszenia (...), dniem trąby i krzyku wojennego..." Koniec cytatu.
    Lecz jeśli chcesz przetrwać ten dzień... Kup książkę profesora Bobka, za jedyne 199,99zł.
    Zadzwoń teraz 0700 trzy zera, trzy jedynki.

Bezsens...
    Choć z jedne strony, to żal mi ludzi którzy się na to nabierają.
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Nabierają albo nie, teoria względna...

Może się okazać że będzie koniec świata i co w tedy? Nabrani będą Ci co nie wierzyli...

Koniec będzie bo im więcej czytam tym więcej jestem pewna jest tyle przesłanek ze to musi się sprawdzić, a mam do was takie pytanie bo tacy z Was nie niedowiarkowie a wierzycie w jasnowidzenie?
    DVDM14
    Poziom 35  
    A ja nim więcej czytam tym więcej mam pewności że jestem robotem żyjącym w Matrixie
    Tak jak mówił Duduś74:
    "Bezsens...
    Choć z jedne strony, to żal mi ludzi którzy się na to nabierają."
    Wawrzyniaczka27
    Poziom 11  
    Mówisz tak bo masz 14 lat za 3 lata będziesz miał 17 i będzie koniec świata, wiem to smutne ale są ludzie co mają teraz dzieci, rodziny są w rożnych sytuacjach, co maja powiedzieć matki co urodzą dziecko pół roku przed końcem świata, nawet się nie na cieszą... Myślisz że jak kiedyś był potop to było inaczej?