Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Immobilizer suzuki baleno 98r

mercedesik 17 Jul 2009 13:03 6602 11
    mercedesik
    Level 26  
    Witam panowie spotkał mnie nastepujący pech: zostawiłem auto na miesiac w bez ruchu bez zapalania i siadł mi akumulator ,po założeniu autko już nie zapala (nie ma iskry ) sprawdzałem czujniki hala (oba ) i jest ok.
    Czytając neta dowiedziałem sie że prawdopodobnie rozkodowało sie immo i trzeba na nowo zakodowac( tu zaznacze że oba klucze nie działają)
    Czy jest jakas możliwosc uratowania mi tego autka? czytałem co nieco i są ludzie co naprawiaja takie rzeczy.
    Proszę o pomoc. Ktoś z okolic tychów lub na pw nie za darmo oczywiście
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    User removed account
    User removed account  
    mercedesik
    Level 26  
    Właśnie to też zagadka którą sprawdze bo mianowicie nigdy u mnie sie nie świeciła kontrolka "check engine" po przekreceniu kluczyka i teraz nie wiem czy on nie ma czy odłaczona bo jak ktos sprzedawał to wyłączył.
    Ale objaw jest taki rozrusznik kreci pompa paliwa idzie przy kreceniu ale nie ma iskry.
    User removed account
    User removed account  
    mercedesik
    Level 26  
    jest to 1.6 16v i tak jak opisałem po rozładowaniu aku mi sie to przydarzyło tak autko smigało jak lala teraz ide sprawdzic tą lampke check

Dodano po 53 [minuty]:

Tak jak myślałem lampke ktoś wykrecił założyłem nową i zaraz po przekreceniu zapłonu ona MIGA czyli ewidentnie immo :/
    User removed account
    User removed account  
    mercedesik
    Level 26  
    Szkoda myslałem ze da sie to jakos naprawic - no nic bede szukał
    User removed account
    User removed account  
    mercedesik
    Level 26  
    Dokumenty mam ale nie wiem gdzie szukac i do kogo pojechac z tym.Doczytałem gdzieś na forum że można coś zmajstrowac i i auto działa spowrotem. Myślałem że w takim starym parchu to temat jest opanowany bo podobno te auta tak maja że zapominaja kluczyki jak długo stoi bez aku.
    Dzięki za porady pozdro
    Jacek79
    Level 37  
    Da się tak zmajstrować. Owszem tak.
    mercedesik
    Level 26  
    To może uratujesz mnie?
    mercedesik
    Level 26  
    Immo wycięte ale duży koszt, szkoda że nikt nie pomógł .
    Pozdro temat zamykam