Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZEBRA TLP 2844 1/2 etykiety i alarm

basart27 17 Jul 2009 13:10 8597 2
    basart27
    Level 2  
    Witam serdecznie,
    sprzedałem klientowi jakiś czas temu drukarkę Zebra TLP2844, wszystko było ok, do momentu.

Problem jest tego typu, że podczas puszczenia etykiet z komputera, drukarka wypuszcza ok. 1/2 etykiety, staje i świeci na kolor czerwony ciągły??

Próbowałem na różnych rozmiarach etykiet problem ten sam!!
    Klient drukuje etykiety tylko termiczne i drukarka jest przestawiona na druk termiczny. Po włączeniu do sieci świeci na kolor ciągły zielony, czyli niby wszystko ok.
    Przy przytrzymaniu przycisku na obudowie wydruk testowy drukuje się prawidłowo.
    Klient działa na windowsie XP.
    Drukarka była podłączona kablem COM, przestawiłem na USB i to samo.

Miał ktoś podobny problem??

Dodam, że drukowałem te etykiety na innych Zebrach z serii GK i wszystko było OK!!

Głowica, wałek, czujnik etykiet przecierałem.

Problem jest b. duży bo drukarka pracuje w Anglii :(

Pomocy!!!!!
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    j16
    Level 10  
    1. Ściągnij sobie to: ftp://ftp.seagullscientific.com/drivers/archive/7.1/7.1.6/Zebra_7.1.6.exe
    2. Zainstaluj (nazwij drukarkę "reset Zebra" aby nie pomylić z zainstalowaną wcześniej TLP 2844).
    3. Po zainstalowaniu wchodzimy do zainstalowanych drukarek i wybieramy tą "reset Zebra"
    - prawy klawisz --> właściwości --> zakładka NARZĘDZIA
    - w sekcji DRUKARKA wybieramy DZIAŁANIE i z rozwijalnej listy wybieramy PRZYWRÓĆ FABRYCZNE USTAWIENIA DOMYŚLNE.
    UWAGA: Twoja drukarka musi być włączona i podłączona przewodem USB.
    Pozdrawiam.
    basart27
    Level 2  
    Zebra TLP 2844 jeszcze do mnie nie dojechała z Anglii, ale miałem podobny problem z Zebrą GK420d.

Zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją kolegi i drukarka śmiga jak dawniej.
    Wszystko w porządku, działa bez zarzutu.

Dziękuję bardzo za pomoc!