Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung J700 po wymianie wyświetlacza krótko trzyma bateria

17 Lip 2009 14:55 2685 8
  • Poziom 10  
    Wymieniłem wyświetlacz wraz z płytką na allegro w samsungu J700. Po wymianie okazało się, że jest on trochę mniejszy od oryginalnego, a bateria trzyma kilka godzin. Dodaję, że przed wymianą przy starym wyświetlaczu bateria trzymała kilka dni. Co jest tego przyczyną, czy ktoś miał taki problem. Moim zdaniem wszystkiemu winny jest wyświetlacz, który okazał się mierną podrubą
  • Poziom 21  
    Witam,

Ja podobny przypadek miałem w NOKII że kupiłem podróbkę wyświetlacz, dość że wyświetlacz świecił jak by nie mógł to jeszcze dokładnie 1 dzień trzymała bateria. Jak kupiłem oryginał (faktycznie oryginał) to problem zniknął.

Chcąc zaoszczędzić traci się dwa razy.
  • Poziom 21  
    Potwierdzam - sam miałem kilka razy problem tego typu.Od dlugiego czasu kupuje tylko orginaly i jest juz bez zwrotów od strony klientów.
    Krzysiek
  • Poziom 10  
    A wyjęcie kamery coś zmieni
  • Poziom 21  
    Zobaczysz czy po wyjęciu kamery jest tak samo jak z kamerą czy bez zmian, też trzyma parę godzin bateria po wyjęciu kamery.
  • Poziom 10  
    przy nowej płytce nie było kamery i przeniosłem ją ze starego oryginalnego wyświetlacza
  • Poziom 10  
    a można przelutowac starą płytkę do nowego wyświetlacza, tam jest pasek i czy można go jakoś przełożyc
  • Poziom 25  
    Zazwyczaj nie da rady przelutować wyświetlacza z chińskiej płytki do oryginalnej bo są to zupełnie inne wyświetlacze.