Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak połaczenia TL-WR340G i samsung r510FS08pl

17 Lip 2009 22:02 1026 8
  • Poziom 9  
    Mam router TL-WR340G i laptopa samsung r510FS08pl w laptopie wifi atheros ar5007EG internet cały czas smigał bez jakichkolwiek zakłóceń , wczoraj kuzyn bawił sie na laptopie linuxem live cd i dzisiaj za cholere nie idzie sie połaczyć z routerem najlepsze jest to że wifi widzi wszystkie inne sieci i chce sie z nimi łączyć a z tą nic ,wpisuje klucz i sieciowy i nic prosze o pomoc ,myślałem że zmienił ustawienia routera ale brat właczył swojego lapka i on nie ma żadnych problemów z połaczeniem
  • Poziom 30  
    Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie sterownik do karty radiowej.
  • Poziom 9  
    tak własnie zrobiłem i dalej nic
  • Poziom 30  
    W takim razie czy karta łączy się z tym twoim routerem i pobiera inny adres czy nie łączy się w ogóle. Czy sprawdzałeś / próbowałeś zmienić na swoim routerze klucz na inny ?
  • Poziom 9  
    karta ma ustawione automatyczne pobieranie , nie an routerze niczego nie zmnieniałem, aha na tym linuxie karte ustawionow tryb monitoringu ale po wyłaczeniu livecd to chyba powraca do normalnych ustawien
  • Poziom 30  
    Ja się nie pytam czy karta ma ustawione pobieranie adresu IP na automatyczne. Ja się pytam czy ona w ogóle jakiś adres pobiera ?
    Tak po wyłączeniu livecd karta powinna działać jak wcześniej.
    Spróbuj zmienić na routerze klucz na inny i połączyć się wtedy.
  • Poziom 9  
    chce sie łaczyć z najbliższym nadajnikiem kolo mojego domu wyskakuje prosba o wpiasanie klucza
  • Poziom 30  
    Przeczytaj uważnie to co napisałem. I dostosuj się do tego jeśli chcesz pomocy i pisz swoje zdania z sensem.

Piszesz że masz router TP-Link więc dostań się do niego i zmień klucz na inny. Jeśli nie możesz się do niego dostać ponieważ nie znajduje się on u Ciebie to dlaczego piszesz że go masz u siebie (wnioskuję to po twoim 1 poście)
  • Poziom 9  
    połaczyłem się kablem zmieniłem haslo i juz działa dzieki i pozdro