Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polo 2000 nie dziala wycieraczka

17 Lip 2009 22:31 962 4
  • Poziom 20  
    witam mam problem z przednia wycieraczka. Przelacznik wymieniony silnik sprawdzony, i koncza mi sie pomysly. Na silniku mam 5 przewodow. zielony, brazowy,zielono zolty, czarno szary,zielono czarny. Domyslam sie ze brazowy to masa reszta zielonych to pewnie sterowanie po zprawdzeniu miernikiem (z reszta widzac to po rozebraniu silnika) czarno szary pewnie +12V. Silnik na stole dziala ok ale w aucie nawet nie ruszy . Prosze o podpowiedz co mozna jeszcze ruszyc.Podobnie jest na przelaczniku : zielony, zielono czarny, zielono zolty, brazowo czarny, czarno szary. Pomocy
  • spec od auto-elektro
    Ale nie wiem w czym problem co masz w wtyczce od silnika/ chodzi o zasilania i masy/P
  • Poziom 10  
    on tam trzy fazy ma i nie wie co zrobić
  • Poziom 20  
    kolega konrad widze forum traktuje jako zbiorowisko punktów za posty bez podpowiedzi jeżeli nie wie do czego służy elektorda odsyłam do regulaminu :) a po za tym zamykam temat . Silnik jest dwu biegunowy ( dwie prędkości + masa) a dokladnie zbudowany jest z 3 szczotek. Do silnika dostała sie woda i motor zdechł :) bo dostał rudego :)