Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra 1.7 cdti gasnie

17 Lip 2009 23:36 6805 8
  • Poziom 9  
    Prosze o pomoc astra 1.7 cdti gasnie podczas jazdy i czasami nie chce sie uruchomić . Tak jak by nie dostawał paliwa ,czy moze mi ktoś pomóc zdiagnozować usterke.
  • Moderator Samochody
    Na pewno pomoże Ci w tym dobry zakład elektromechaniczny, i wróżka bo nie podałeś żadnych konkretnych danych.
  • Poziom 9  
    A jakie konkretne dane chcesz.
  • Poziom 9  
    dodam ze byłem na komputerowej diagnostyce3 i nie wykazało zadnego dłedu.
  • Poziom 13  
    Poszukaj na forum o sterowniku pompy wtryskowej...
  • Poziom 1  
    Witam luiza80 sądzę że po takim czasie usterka została usunięta... czy możesz opisać co to było i co zostało zrobione ? Mam podobny, a chyba właściwie dokładnie ten sam problem. Silnik 1.7 cdti Isuzu pracuje poprawnie, autko jeździ, kontrolki nic nie sygnalizują, a od czasu do czasu po zaparkowaniu nie można uruchomić auta. Rozrusznik działa bez zarzutu. Po kilku czy kilkunastu próbach auto daje się uruchomić. Gorsza sprawa, że silnik również zgasł w czasie jazdy, zapala się wtedy żółta kontrolka serwisowa. Później po kilku próbach i uruchomieniu auta znowu jest wszystko ok. Co to może być - filtr paliwa, pompa, wtryski, czujnik ? Proszę o pomoc...
  • Poziom 14  
    Panowie ja to miałem podobne przypadki w trzech Astrach H z tym silnikiem i okazało się że problem leżał w przedniej centralce elektrycznej UEC ,a dokładniej w dwóch przypadkach główny przekażnik zapłonu i w trzecim przypadku luzujące się wtyczki pod UEC-em.Może to jakoś naprowadzi was na problem,jeżeli mówimy o Astrze G to głównie problem z ECU pompy
  • Poziom 35  
    do wymiany macie sterownik silnika
  • Poziom 9  
    w naszym przypadku okazalo to sie czujnikiem wala korbowego- zlokalizowanie usterki wraz z naprawa kosztowala nas ok 600 zl