Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia n82 nie działa bluetooth

18 Lip 2009 23:34 2208 3
  • Poziom 9  
    Witam.
    Zakupiłem telefon nie znam jego przeszłości wiem tylko to że nie działa bluetooth tak jak już to napisałem w temacie. Przy próbie włączenia pojawia się komunikat " nie można wykonać operacji bluetooth " .
    Pierwsze co zrobiłem jak telefon dostałem to hard reset który nie pomógł , więc wziąłem się za flashowanie telefonu , jednak to również nie pomogło.
    Słyszałem o libsach które tak jakby sterują aparatem , bluetooth itd. , moje pytanie brzmi czy przy wgraniu nowego firmware libsy wgrywają się nowe czy zostają i to one mogą być przyczyną usterki ? , lub układ na płycie głównej . Proszę o pomoc.
  • Poziom 39  
    a co to są "LIBSY" ???
    czy działa w tym telefonie WLAN ??
    Układ który steruje BT , także obsługuje działanie radia FM , ale i też wykorzystuje układ nadajnika WLAN, więc posprawdzaj czy działa radio FM i czy działa internet na WiFi.
  • Poziom 9  
    O libsach słyszałem na elektrodzie :). z Wi-Fi nie korzystałem ale wyszukuję sieci , radio FM rzeczywiście nie działa niby się włącza ale nie działa.
    Jakiś układ padł ?
  • Poziom 39  
    D6000 to układ BT i radia , ale potem jeszcze jest D6301 i Z6300 - układ i filtr który bierze udział w działaniu BT.
    Na poczatek sprawdzenie napieć , czy dochodzą do układu , jeśli tak to wymiana D6000.