Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nie mogę odtworzyć filmów na youtube

darekocur 19 Jul 2009 11:39 13128 8
    darekocur
    Level 9  
    Witam na forum

Pojawił sie po reinstalacji problem na moim komputerze pościągałem aktualizacje stare co prawda bo nowych nie ma dla tego systemu bo nie jest już obsługiwany - windows millenium.
    Ten system mam oryginalny na komputerze od jego nowości nie stać mnie w chwili obecnej na nowy oryginalny system.
    Obecnie posiadam dwie przeglądarki Explorer 6 i Firefox 2.0.0.20 na żadnej z nich nie mogę odtworzyć filmów na youtube.
    Firefoxa próbowałem aktualizować ale obecnie nie ma dostępnych aktualizacji a najnowsza wersja 3.5 nie jest obsługiwana przez mó system niestety.
    Proszę o radę na pewno jest wyjście z tej sytuacji wiem że nie każdego stać na nowy oryginalny system i sporo ludzi posługuje się systemami typu Millenium, 98 a nawet 95.
    hicat
    Level 30  
    Z tego co gdzieś czytałem YouTube zablokowało otwieranie ich filmików na starszych przeglądarkach jak np IE6.

Pytanie jaką wersję Flash Playera masz zainstalowaną ?
    AxelNext
    Level 38  
    hicat wrote:
    Z tego co gdzieś czytałem YouTube zablokowało otwieranie ich filmików na starszych przeglądarkach jak np IE6.
    Zgadza się.
    IE6 ogranicza internet i chcą go wyeliminować z rynku.

Darekocur jeśli Cię nie stać na legalny system Microsoft'u to zainstaluj sobie Ubuntu albo Mandriva :D
    Aikanaro
    Level 13  
    Podsumowując - Na oglądanie filmików poprzez przeglądarkę IE6 nie masz co liczyć, ale z drugiej strony nie działa Ci także na Firefoxie - a na tej wersji powinno działać bez zarzutu.
    Odpal Firefoxa, odpal jakiś filmik i poczytaj, co też Ci się pojawia na ekranie w miejscu filmiku - informacja o starej wersji Flasha? O braku Flasha?
    Jeśli jednak masz najnowszą wersję Flasha, to jeszcze jedna możliwość, chociaż tego nie jestem pewna - być może masz jakiś dodatek w Firefoxie, który blokuje wykonywanie działań Flasha?
    darekocur
    Level 9  
    Mam jeszcze Netscape Navigator 9 i też nie mogę tak jak na firefoxie otworzyć filmów na youtube.
    Mam Windowsa 2000 kupiłem go parę lat temu z licencją na nim by działała nowsza przeglądarka niż explorer 6 czy tez takie problemy?
    AxelNext
    Level 38  
    Nie licząc Visty i Windows 7.

IE7
    Windows XP Service Pack 2
    Windows XP Professional x64 Edition
    Windows Server 2003 Service Pack 1

IE8
    Windows XP Service Pack 2
    Windows XP Service Pack 3

Minuta szukania w Google :!:

--------------------------------------------------------------------------

YouTube - wymagania systemowe 22.06.2009
    Aby móc oglądać filmy wideo w naszej witrynie, upewnij się, że Twój komputer spełnia poniższe wymagania:

1. dodatek Macromedia Flash Player 7.0 lub nowszy;
    2. system operacyjny Windows 2000 lub nowszy z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami;
    3. system operacyjny Mac OS X 10.3 lub nowszy;
    4. przeglądarka internetowa Firefox 1.1 lub nowsza, Internet Explorer 5.0 lub nowsza albo Safari 1.0 lub nowsza;
    5. połączenie szerokopasmowe o przepustowości co najmniej 500 kB/s.
    ----------------------------------------
    Czyli zainstaluj Windows 2000 + najnowszy Firefox 3.5.1 któremu wystarczy Windows 98 i wszystko powinno działać.
    darekocur
    Level 9  
    skoro dla Firefox 3.5.1 wystarczy Windows 98 to dlaczego ja nie mogę tego Firefoxa 3.5.1 u siebie zainstalować?
    I co to tak będzie co roku gdy skończą się aktualizacje do XP i nie będzie obsługiwany to youtube zażąda sobie żeby instalować Viste i kolejny...?