Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FSC Amilo A1650G - komplikacje z ładowaniem baterii

humeniukp 19 Lip 2009 18:24 609 0
  • #1 19 Lip 2009 18:24
    humeniukp
    Poziom 1  

Witam
    Posiadam laptopa fijitsu siemesns amilo A1650G i od jakiegos czasu mam problem z ladowaniem, otoz caly czas pika i przerywa w ladowaniu wiem ze to wina wtyku ladowania dlatego tez wyslalem go do naprawy do firmy z krakowa. Jakis czas bylo wszystko ok do dnia dzisiejszego kiedy to problem znowu powrocil, dlatego tez postanowilem samemu rozebral laptopa i sprobowac wlasnych sil. Niestety okazalo sie ze gniazdo bylo nie ruszone jedyni byla wylana wieksza kulka cyny na zlacze z bolcem. I teraz moje pytanie brzmi czy istnieje mozliwosc obejscia calego trybu ladowania przez plyte glowna a jedynie wpiecia sie pod wtyki od baterii ?Jesli tak to pod jakie piny moge sie tam wlutowc poniewaz jest ich az 7 tzn 1 glowny i 6 odzielnych.

Dodam tylko ze proba podlaczenie bezposrednio pod zlacze ladowania nie przyniosla zadnego rezultatu, dlatego tez chce sie posunac do takiego kroku poniewaz laptopa wogole nie przenosze, stoi w jedny miejscu to nie przeszkadzalo by mi to najwazniejsze aby dzialal.

Pozdrawiam i dziekuje za kazda sugestie.

Przeczytaj sobie co to interpunkcja, a następnie popraw ten post!
    mat_ed

0 0