Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie działa gofrownica moulinex

19 Lip 2009 19:36 2934 3
  • Poziom 11  
    witam wszystkich

mam taki problem: chciałem zrobić sobie przed chwilką gofry, włączyłem gofrownicę i po kilku minutach wszystko przestałodziałać. Sprawdziłem ciągłość kabla zasilającego i wszystko wporządku. Sprawdziłem grzałkę ale tylko jedną tą dolną bo górnej nie chciało mi się sprawdzać i przy dolnej mi nie pipczało ale miernik wskazywał tam pewną wartość więc też powinno być wszystko podejrzewam ale nie pasuje mi jedna rzecz tam gdzie jest na schemacie tej pytajnik (?) sprawdziłem ciągłość jego miernikiem i nic, czy to jest jakiś termik?? który mógł ulec uszkodzeniu.
    Niżej jest narysowany schemat w paincie wiec prosze się nie śmiać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam
    nie działa gofrownica moulinex
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 35  
    Wygłąda na bezpiecznik termiczny... Więc połącz na krótko. Według tego schematu brak ciągłości przewodu L.
  • HelukabelHelukabel
  • Specjalista AGD
    Połączył bym na krótko na czas testu na dłuższą metę zakładam bezpiecznik trzeba zobaczyć na ile jest stopni i założyć najwyżej na kilkanaście stopni wyższy po coś producent założył bezpiecznik a więc trzeba go tam założyć.
  • Poziom 11  
    działał na ostro ale spradziłem tylko dla testu, zamówiłem sobie 2 takie bezpieczniki więc teraz pozostaje mi tylko czekać

Dziękuje wszystkim zainteresowanym