Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z kartą dźwiękową

26 Maj 2004 22:36 1518 6
  • Poziom 12  
    witam ma 2 karty dźwiękowe sound blaster live i mam problem jedna karta gra bardzo cicho trzeba dać głośniki na full żeby coś słyszeć a druga po odpaleniu kompa ma wyciszony dźwiek tak jak bym wcisnął mute tylko że to cały czas mruga i nie da się tego odchaczyć może ktoś ma pomysł aby to opanować?????DZIĘKI
  • Poziom 16  
    Witam !!
    Problemów może być wiele. Na początek,jeżeli mówisz o miganiu zakładki podgłaszania,przeskanuj system antywirusem,gdyż wydaje mi się,że może to być problem wirusowy. Dobrze by było sprawdzic te karty na innym kompie.
    Informuj o postępach.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Mam SB Live i dźwięk 6 chanell na pokładzie GigaByte'a i powiem ci że miałem straszne problemy z poprawnym ich działaniem pod kontrolą Win98 , od momentu przesiadki na XP (jest wszystko OK ) - nie napisałeś jaki masz OS -- a jest to istotne --- myślę że powinieneś poszukać w necie najnowszych sterowników do tych kart (pamiętając że najnowsze nie znaczy najlepsze :) ) i sprawdzić jak są przydzielone przerwania i adresy dla tych urządzeń - bywa tak że wyłączenie ustawień automatycznych pomaga . Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    napisz co to konkretnie za SBki, gdzie siedzą - czy jedna na płycie zaszyta a druga w pci, czy inaczej
  • Poziom 12  
    Witam ponownie wiec sprawdziłem karty na innym kompie i takie są objawy 1 karta nadal gra cicho jeśli chodzi o drugą to już nie miga przycisk mute win xp ją wykrywa instaluje swoje stery ale dźwięku nie ma ponieważ nie mam orginalnych sterów ściągłem z netu i nie można ich zainstalować wypisuje jakieś błędy a na 1 karcie te stery wgrały się normalnie
  • Poziom 34  
    Jeśli chodzi o tą co gra cicho. Co do niej podłacałeś (głośniki aktywnwe, zwykłe głośniki czy jakiś wzmacniacz ?) Może ten SB nie ma wzmacniacza (nie wiem jak tam z tymi SB jest) a ty podpinałeś zwykłe głośniki lub słuchawki - to wtedy będzie kicha - można tylko aktywne lub wzmacniacz.
  • Poziom 12  
    podpinałem słuchawki , zwykłe głośniki i głośniki samsunga 2+1i wszystko gra cicho ale jeśli przestawie na karcie 4 głosniki i podepne je w 2 wyjście jest ok ale tylko ja ma ustawione 4 głośniji na 2 jest bardzo cicho