Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak rozdzielic polsat cyfrowy na dwa dekodery lub monitory?

szapon 20 Lip 2009 17:55 4031 5
  • #1 20 Lip 2009 17:55
    szapon
    Poziom 9  

Witam
    Ostatnio drogą porozumienia nabyłem z Polsatu C. tuner Hd Samsunga DSB-H370G i został mi również stary dekoder polsatu DSB-S305G na którym kończy mi sie dostęp do płatnych programów Polsatu C. Mam dwa TV w domu (no jeden HD), jedną antene z konwerterem. Co ja mogę zrobić aby w obu pokojach najlepiej wykorzystać te odbiorniki

0 5
  • #2 20 Lip 2009 18:00
    fuutro
    Poziom 43  

Stary wykorzystaj np jako zegar lub jeśli zechce gadać po zakończeniu ważności karty to będą niekodowane kanały dostępne (w co specjalnie nie daje wiary). Masz jedną antenę a dokładniej pewnie też jeden polaryzator - może pracować tylko z jednym tunerem, gdyż polaryzator pracuje nastawiony na jeden kanał przez tuner i nie ma tu podobieństwa między jakąś zwykłą anteną zbiorczą, gdzie można opchnąć Bóg wie ile odbiorników.

0
  • #3 20 Lip 2009 18:13
    zxvt
    Poziom 17  

Konwerter twin, drugi kabel i jak pisał kolega wyżej tylko kanały fta

0
  • #4 20 Lip 2009 19:34
    szapon
    Poziom 9  

Konwenter Twin tzn z dwoma wyjsciami na dwa tunerki tak?

0
  • #5 20 Lip 2009 19:59
    Doominus
    Poziom 34  

Tak.
    Ale na tym drugim to tylko darmówki pooglądasz oczywiście to zleży od widzimisię polstau :P

0
  • #6 20 Lip 2009 20:27
    waldekg
    Poziom 28  

Witam. Jeżeli dekoder będzie współpracował z przełącznikiem "diseq" to można zainstalować dodatkowy konwerter na "zeza" i cieszyć się kilkoma dodatkowymi polskimi programami z Astry. Pozdrawiam.

0