Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

corsa b ch這dzenie

20 Lip 2009 22:54 2693 6
  • Poziom 9  
    witam mam problem z ch這dzeniem w opel corsa b 1.4 jak zapalam samochod s造chac jakby bulgotanie w silniku wyglada to na sp造wanie p造nu ch這dniczego do silnika , nie wiem czy sie gdzies zapowietrzy czy cus, prosze o pomoc i rady pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Pomocny post
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Albo gdzie Ci p造n spier.... i jest zapowietrzony uk豉d albo kompresja ucieka w uk豉d ch這dzenia, jaki poziom p造nu? Jaki poziom oleju?
  • Poziom 28  
    a co z temperaturom wywala p造n czy co innego si dzieje na przyk豉d ubywa stopniowo p造nu a mo瞠 ogrzewania niema :?::?::?:
  • Poziom 9  
    glosny83 napisa:
    a co z temperaturom wywala p造n czy co innego si dzieje na przyk豉d ubywa stopniowo p造nu a mo瞠 ogrzewania niema :?::?::?:

no w豉snie w tym problem jest ze p造n jest na takim samym poziomie i olej tez, samochod w korku sie tylko grzeje ale mysle ze to wina wentylatora, chodzi mi 這wnie o to ze s造chac po odpalenu takie bulgotanie w silniku jakby siloik zape軟ia sie po odpalenu p造nem
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Je郵i robi bul bul to zapowietrzony uk豉d
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    je郵i przy odpalaniu bulgocze to masz zapowietrzony uk豉d, je郵i masz c14nz to w kolektorze dolotowym masz czujnik temperatury p造nu, wykr耩 go powoli, mo瞠 wyp造n望 troch p造nu i przy okazji ucieknie powietrze z uk豉du, jak b璠ziesz mia jakie problemy to pisz na priv