Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzedam, projekt "piórnik" gadżet ściąga dla uczn

modrih 21 Jul 2009 03:34 2999 1
    modrih
    Level 20  
    Witam! Gdyby ktoś był zainteresowany mogę sprzedać komuś ten piórnik złożony według schematu ze strony pierwszej tego tematu.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=6803786

prosze zobaczyć wyżej na ten link.

Działa dobrze. Jednak nie miałem czasu bawić się z kością pamięci, i nie udało mi się nic do Niej zapisać (źle zrobiłem programator do pamęci 16Kb, zaś programator do głównego kontrolera jest firmowy i działa znakomicie kupiony w sklepie, nie miałem czasu rozwijać tego.).

Trzeba będzie troszkę pobawić się jeszcze nad pilotem. Aby sprawnie to chodziło. Ja tylko w celach edukacyjnych to złożyłem.

Jak ktoś będzie chciał kupić to prześlę zdjęcia na email. mogę wystawić aukcje na allegro (mam 100% ponad 200 pozytywnych komentarzy), świstaku, lub ebay, kto woli com :).

Do tego dorzucę programator do programowania.

Całość wmontowana w piórnik :) spod spodu jest gniazdo do programowania, wystarczy podłączyć firmowy zakupiony programator (który dorzucę), i programować.

dałem sobie spokój bo nie mam czasu :( na dalszą zabawę i programowanie... stanąłem na problemie pilota (pilot też dodaje oczywiście), problem polega na tym że nie mam jak go estetycznie zamontować do długopisu np.

jeżeli ktoś chciałby kupić to zapraszam na GG 5830415 zawsze niewidoczny jestem, lub email alan.elektro(malpa)vp.pl

Cena przybliżona to około 100zł, dostaniesz programator, piórnik, pilot, kość pamięci, i inne dodatkowe rzeczy.

Całość po cenie części.
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl