Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fly Sequent Mercedes w203 c klasa dławi się

21 Lip 2009 07:51 3025 2
  • Poziom 9  
    Witam posiadam mercedesa c klasę w203 z 2001r silnik 2.0 129km.Mam roczną instalację gazową którą zakładałem w Czakramie w Tarnowie.Od samego początku były z nią problemy najpierw w zimie auto po przełączeniu się na gaz chodziło na 3 tłoki i wywalało błąd silnika , usunęli usterkę jak sami powiedzieli nie wiedza co było przyczyną.Teraz ma straszny problem już od jakiegoś czasu jak jadę i mam niskie obroty a wysoki bieg to auto krztusi, dławi się po czym jedzie dalej i tak cały czas, czasem nawet na wyższych obrotach ale przy niskich to jest prawie cały czas,a jak ruszam to muszę przy gazować bo się dławi,nie chce mówić co się dzieje jak jest klima włączona przerywa na wolnych non stop.Zauważyłem dzisiaj jadąc do pracy rano że auto chodziło nawet dobrze możne dwa razy gdzieś minimalnie przerwało jak tylko wjechałem w miasto autko się nagrzało od razu po wszystkim znów przerywa ,jak są niskie obroty (gdy redukuje) czy temp może mieć wpływ na tą usterkę???Poradźcie co robić nie chce już jechać do tych gości z Czakramu skoro mówią że nic nie wiedzą !!!

P.S dodam ze świece i filtry powietrza były już zakładane i z Bosch i z Ngk a filtry Man filtron Bosch na każdym jest tak samo przewodów nie mam bo są 4cewki ( cewki są ok na benzynie autko chodzi ok )
  • Poziom 28  
    dobrze ci rano chodziło bo szło na ssaniu przepustnica do czyszczenia
  • Poziom 9  
    na razie zmniejszyłem szczelinę na świecy i założyłem oryginalne bosch mercedes które miałem na samym początku jak kupiłem auto i jest ok tylko na wolnych jak stoję minimalnie coś szarpnie raz na jakiś czas ale rano jak odpalam na benzynie strasznie go muli jak by mieszanka była zła ale jak tylko wyłączy się ssanie to jest już ok i później tez chyba masz racje ze to wina przepustnicy z zewnątrz cala jest w kurzu biorę się dziś do roboty dam znać jakie efekty