Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak z kamerki internetowej zrobić kamerkę bezprzewodową?

21 Lip 2009 11:01 4840 5
  • Poziom 9  
    Witam mam mianowicie taki problem chciałbym zrobić kamerkę bezprzewodową z zwykłej kamerki internetowej najlepiej żeby się łączyła za pomocą WiFi bądź bluetooth tak żebym miał łatwe połączenie z laptopem. Kamerka będzie się poruszać w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej ale to już rozwiązałem za pomocą serw modelarskich. teraz po prostu potrzebowałbym jakiejś pomocy jak ją przerobić na powyższy sposób łączności. Mile widziane byłyby schematy i inne pomoce.
    Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Poziom 32  
    Dokładasz do tego laptopa lub komputer i łączysz przez wifi. Prostszego sposobu nie ma.

Ale taniej Ci będzie kupić kamerę IP z Wi-fi.
  • Moderator
    Przeniosłem "Inne". Proszę czytać opisy działów.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    mariuz napisał:
    Dokładasz do tego laptopa lub komputer i łączysz przez wifi. Prostszego sposobu nie ma.

Jest - router z portem USB host, na którym da się postawić normalnego linuksa, np debiana, np. Asus 500wl/gp. Ale to droga i dość skomplikowana zabawa, taniej i szybciej jest kupić prostą kamerkę IP z wifi.
  • Poziom 32  
    szaleniec napisał:
    mariuz napisał:

Jest - router z portem USB host, na którym da się postawić normalnego linuksa, np debiana, np. Asus 500wl/gp. Ale to droga i dość skomplikowana zabawa, taniej i szybciej jest kupić prostą kamerkę IP z wifi.

To w końcu Twoja metoda jest prostsza czy bardziej skomplikowana :D
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    mariuz napisał:
    szaleniec napisał:
    mariuz napisał:

To w końcu Twoja metoda jest prostsza czy bardziej skomplikowana :D

Moim zdaniem jest prostsza, ale jeszcze prościej jest kupić kamerę IP.