Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes 190E centralny zamek sterowany z pilota

21 Lip 2009 15:37 3196 8
  • Poziom 9  
    Witam zakupiłem sterownik do zamykania centralnego zamka z pilota firmy AMT ZAMSTER PLUS .Czy ktos moze montował taki sterownik?.Jak go zamontowac,jak zrobic zeby szyby sie tez domykały.Z tego co czytałem to od strony kierowcy wpina sie do centralnego zamka przez niebieski kabel,a szyby?
  • spec od auto-elektro
    oj kiepski sterownik
    szyby niestety nei , potrzeba dodatkowy ster
  • Poziom 28  
    Instalowałem te sterowniki i sam też korzystam z takiego od kilku lat i nie mogę złego słowa powiedzieć .
  • Poziom 9  
    To podpowieedzcie jak podłączyc ?
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Musisz zastosować moduł domykania szyb np. MPW-4. AMT ZAMSTER PLUS to dobry sprzęt zamontowałem tego dużo i 0 reklamacji.
  • Poziom 9  
    Jezeli szyb niedarady,to jak pod łaczyc zeby centralny działał i sygnalizował awaryjnymi, pod jakie kable sie podpiac?
  • Poziom 16  
    Nie jestem pewny ale w tym samochodzie centalny nie jest elektryczny tylko jest pneumatyczny i bedziesz musiał sie podpiąć do pompki.Tak mi sie wydaje,jesli sie myle to przepraszam
  • Pomocny post
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    central niebieski z wiązki drzwi (schemat, kierunki czarno biały i czarnozielony próg itd...
  • Poziom 9  
    Centralka podłaczona.kable sie zgadzaja jak kolega wyzej podał,za co bardzo dziekuje.chodzi super,reszta według schematu.Mi to zajeło ok dwuch godzin,Zasieg ok 8 metrów.Bardzo wszystkim dziekuje