Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

domofon dla osoby niesłyszącej

dpz19 02 Nov 2010 11:26 18315 34
 • #31
  sojer79
  Level 10  
  Dzięki:) czyli podłączam z bramotela kabelek od przycisku do styku w przekaźniku, dodatkowo do przekaźnika 12V z zasilacza kamer który też będzie w skrzynce i 230V do lamp... chyba najlepszy będzie przekaźnik czasowy który utrzyma mi zasilanie przez powiedzmy 5min a nie tylko w momencie naciśniecia przycisku... dobrze myślę? czy zasilanie będzie podawane do przekaźnika przez cały czas trwania rozmowy? czy potrzebuję jednak przekaźnik czasowy? Dziękuję:)
 • #32
  zybex
  Helpful for users
  sojer79 wrote:
  czyli podłączam z bramotela kabelek od przycisku do styku w przekaźniku

  Nie do styku a do cewki (jeśli już).
 • #33
  Frigos
  Level 10  
  Witam, chciałem się "podłączyc" pod temat i zapytac czy wpomniany moduł PW-1 będzie współpracował również z wideodomofonami ? konkretnie chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dzwonka do wideodomofonu abaxo ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc !
 • #34
  Ircys
  Intercoms specialist
  Frigos wrote:
  czy wpomniany moduł PW-1 będzie współpracował również z wideodomofonami ? konkretnie chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dzwonka do wideodomofonu abaxo ?


  Nie

  Pozdrawiam
 • #35
  Frigos
  Level 10  
  Szybka odpowiedź ;) a jak można by zrobić uruchamianie zewnętrznego dzwonka w momencie naciśnięcia klawisza na moduł zewnętrzny (kamerę) Abaxo c-701c ; monitory są typu 820c ? narazie wiem, że w momencie naciśnięcia przycisku pojawia się napięcie ok.12v na zaciskach zasilania (czerwony i czarny)