Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

domofon dla osoby niesłyszącej

dpz19 02 Lis 2010 11:26 15690 34
 • #31
  sojer79
  Poziom 10  
  Dzięki:) czyli podłączam z bramotela kabelek od przycisku do styku w przekaźniku, dodatkowo do przekaźnika 12V z zasilacza kamer który też będzie w skrzynce i 230V do lamp... chyba najlepszy będzie przekaźnik czasowy który utrzyma mi zasilanie przez powiedzmy 5min a nie tylko w momencie naciśniecia przycisku... dobrze myślę? czy zasilanie będzie podawane do przekaźnika przez cały czas trwania rozmowy? czy potrzebuję jednak przekaźnik czasowy? Dziękuję:)
 • Relpol przekaźniki
 • #32
  zybex
  Pomocny dla użytkowników
  sojer79 napisał:
  czyli podłączam z bramotela kabelek od przycisku do styku w przekaźniku

  Nie do styku a do cewki (jeśli już).
 • Relpol przekaźniki
 • #33
  Frigos
  Poziom 9  
  Witam, chciałem się "podłączyc" pod temat i zapytac czy wpomniany moduł PW-1 będzie współpracował również z wideodomofonami ? konkretnie chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dzwonka do wideodomofonu abaxo ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc !
 • #34
  Ircys
  Specjalista Domofony
  Frigos napisał:
  czy wpomniany moduł PW-1 będzie współpracował również z wideodomofonami ? konkretnie chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dzwonka do wideodomofonu abaxo ?


  Nie

  Pozdrawiam
 • #35
  Frigos
  Poziom 9  
  Szybka odpowiedź ;) a jak można by zrobić uruchamianie zewnętrznego dzwonka w momencie naciśnięcia klawisza na moduł zewnętrzny (kamerę) Abaxo c-701c ; monitory są typu 820c ? narazie wiem, że w momencie naciśnięcia przycisku pojawia się napięcie ok.12v na zaciskach zasilania (czerwony i czarny)