Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

domofon dla osoby niesłyszącej

dpz19 02 Lis 2010 11:26 15690 34
    sojer79
    Poziom 10  
    Dzięki:) czyli podłączam z bramotela kabelek od przycisku do styku w przekaźniku, dodatkowo do przekaźnika 12V z zasilacza kamer który też będzie w skrzynce i 230V do lamp... chyba najlepszy będzie przekaźnik czasowy który utrzyma mi zasilanie przez powiedzmy 5min a nie tylko w momencie naciśniecia przycisku... dobrze myślę? czy zasilanie będzie podawane do przekaźnika przez cały czas trwania rozmowy? czy potrzebuję jednak przekaźnik czasowy? Dziękuję:)
  • Relpol przekaźniki
    zybex
    Pomocny dla użytkowników
    sojer79 napisał:
    czyli podłączam z bramotela kabelek od przycisku do styku w przekaźniku

Nie do styku a do cewki (jeśli już).
  • Relpol przekaźniki
    Frigos
    Poziom 9  
    Witam, chciałem się "podłączyc" pod temat i zapytac czy wpomniany moduł PW-1 będzie współpracował również z wideodomofonami ? konkretnie chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dzwonka do wideodomofonu abaxo ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc !
    Ircys
    Specjalista Domofony
    Frigos napisał:
    czy wpomniany moduł PW-1 będzie współpracował również z wideodomofonami ? konkretnie chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dzwonka do wideodomofonu abaxo ?

Nie

Pozdrawiam
    Frigos
    Poziom 9  
    Szybka odpowiedź ;) a jak można by zrobić uruchamianie zewnętrznego dzwonka w momencie naciśnięcia klawisza na moduł zewnętrzny (kamerę) Abaxo c-701c ; monitory są typu 820c ? narazie wiem, że w momencie naciśnięcia przycisku pojawia się napięcie ok.12v na zaciskach zasilania (czerwony i czarny)