Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher podłączenie do wodociagu

21 Lip 2009 22:46 3289 2
 • Poziom 16  
  Mam myjkę Karcher 5000 M. Ma ona już trochę lat ale nie jest mocno eksploatowana. Mam z nią taki problem, że jeśli podłączę ją do źródła wody o niskim ciśnieniu to pompa nie chce się włączać. W jednym miejscu mam hydrofor i tam chyba ciśnienie jest mniejsze natomiast jeśli podłączę wodę z wodociągów to wszystko działa poprawnie. Wydaje mi się, że w instrukcji jest napisane o możliwości pobierania wody np. z wiadra więc chyba ciśnienie dochodzącej wody nie powinno mieć znaczenie ?Rozebrałem przełącznik i jest tak taki bolec, który chyba wyskakuje i załącza pompę jeśli wyskoczy. Jeśli ruszę go wkrętakiem i załączę pompę to ciśnienie na końcu lancy i tak jest bardzo niskie. Odkręciłem też taki 3 nakrętki pod którymi są chyba jakieś zaworki ale one wyglądają ok.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 13  
  Witam.
  Ja mam myjkę Boscha i przy małym ciśnieniu myjka działa ale najpierw musi być zalana wodą - wtedy dalej wodę sobie zasysa.Na początku nie wiedziałem że należy ją zalać - efekt wymiana uszczelnień tych trzech zaworków o których pisałeś - po prostu się stopiły , nie miały chłodzenia wodą.Zalej wodą , dalej powinna zassać
  Pozdrawiam Adam C
 • Poziom 16  
  Nie wiem czy to problem braku zalania. W jaki sposób to zrobić ? Podłączam wąż od złącza odkręcam wodę przy wyłączonej pompie, naciskam spust, woda leci z lancy to już chyba zalane ?