Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amica HK3302 - kod błędu na wyświetlaczu kuchni "02 Serwis"

Augustow 21 Jul 2009 23:17 5610 3
 • #1
  Augustow
  Level 1  
  Czy ktoś wie, co może oznaczać naki napis na wyświetlaczu programatora "02 serwis" . W instrukcji nic nie pisze, a na infolinii Amiki każą mi dzwonić po serwis, który odpłatnie wymieni mi cały programator (którego podobno sie nie naprawia)
  Płyta ceramiczna chodzi normalnie, błąd powyższy pojawia się w trakcie nastawiania piekarnika, objawia się dodatkowo sygnałem dżwiękowym, który normalnie oznacza osiągnięcie zadanej temperatury, (ale jej nie osiąga w 5 sec.).
  Oznaczenie kuchni
  Model HK3302
  Typ EHK2.848TkKDpHOSrL
 • #2
  wronek19
  Level 14  
  Błąd czujki temperatury (uszkodzona) tej z tyłu lub źle podłączone wielozłącze do zegara
 • #3
  alcia76
  Level 1  
  Jak to ze starym rokim bywa, cos musialo sie przed sylwestrem zepsuc.
  Tak jak pisal kolega wyzej mam od wczoraj napis w piekarniku " 02 Serwis"Piekarnik Amica.Górna grzalka nie grzeje... pytanie gdzie mam w piekarniku szukac tej czujki tmp. Czy to na pewno wlasnie to jest winą.Ehh myslalam,ze wymienie grzalke i bedzie po klopocie, widze, ze jednak bede potrzebowala waszej pomocy.Wiec prosze o rade.Gdzie szukac tej czujki:))))))))

  Pozdrawiam i szczesliwego Nowego Roku życze:)
  Ala
 • #4
  Kaweczka86
  Level 7  
  Amica HK3302 - kod błędu na wyświetlaczu kuchni "02 Serwis"
  Witam Kawnik Krzysztof serwisant błąd e02 oznacza uszkodzenie czujnika temperatury należy go wyciągnąć i wymienić na nowy.
  Należy zdemontować tylną pokrywę i znajduje się w górnym prawym rogu przykrecony na stronkę oraz są podłączone do niego dwa przewody
  Pozdrawiam