Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amica HK3302 - kod błędu na wyświetlaczu kuchni "02 Serwis"

Augustow 21 Jul 2009 23:17 5610 3
    Augustow
    Level 1  
    Czy ktoś wie, co może oznaczać naki napis na wyświetlaczu programatora "02 serwis" . W instrukcji nic nie pisze, a na infolinii Amiki każą mi dzwonić po serwis, który odpłatnie wymieni mi cały programator (którego podobno sie nie naprawia)
    Płyta ceramiczna chodzi normalnie, błąd powyższy pojawia się w trakcie nastawiania piekarnika, objawia się dodatkowo sygnałem dżwiękowym, który normalnie oznacza osiągnięcie zadanej temperatury, (ale jej nie osiąga w 5 sec.).
    Oznaczenie kuchni
    Model HK3302
    Typ EHK2.848TkKDpHOSrL
    wronek19
    Level 14  
    Błąd czujki temperatury (uszkodzona) tej z tyłu lub źle podłączone wielozłącze do zegara
    alcia76
    Level 1  
    Jak to ze starym rokim bywa, cos musialo sie przed sylwestrem zepsuc.
    Tak jak pisal kolega wyzej mam od wczoraj napis w piekarniku " 02 Serwis"Piekarnik Amica.Górna grzalka nie grzeje... pytanie gdzie mam w piekarniku szukac tej czujki tmp. Czy to na pewno wlasnie to jest winą.Ehh myslalam,ze wymienie grzalke i bedzie po klopocie, widze, ze jednak bede potrzebowala waszej pomocy.Wiec prosze o rade.Gdzie szukac tej czujki:))))))))

Pozdrawiam i szczesliwego Nowego Roku życze:)
    Ala
    Kaweczka86
    Level 7  
    Amica HK3302 - kod błędu na wyświetlaczu kuchni "02 Serwis"
    Witam Kawnik Krzysztof serwisant błąd e02 oznacza uszkodzenie czujnika temperatury należy go wyciągnąć i wymienić na nowy.
    Należy zdemontować tylną pokrywę i znajduje się w górnym prawym rogu przykrecony na stronkę oraz są podłączone do niego dwa przewody
    Pozdrawiam