Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

APS 2 BOSCH BO1150 nie pamięta kodu

adamus30 22 Lip 2009 12:27 1358 2
  • #1 22 Lip 2009 12:27
    adamus30
    Poziom 10  

Witam , posiadam radyjko Bosch BO 1150 fabrycznie zamontowane ,problem zaś polega na tym że radyjko nie pamięta kodu każde wyłączenie radia czy też wyłącznikiem czy wyłączając zapłon ponowne włączenie wymaga podania kodu ,sprawa bardzo irytująca , sprawdziłem wszelkie zasilania i jest ok, na pokładzie radia jest spory moduł FIS Blaupunkta czy ma ktoś pomysł jak to naprawić z góry dziękuję
    pozdrawiam

0 2
  • Pomocny post
    #2 22 Lip 2009 21:55
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

Brak modułu nawigacji i dlatego takie zachowanie.

0
  • #3 22 Lip 2009 22:18
    adamus30
    Poziom 10  

witam dziękuję za podpowiedź faktycznie odłączony jest moduł nawigacji , musiałem go wywalić bo w miejsce koła zapasowego a w nim był kosz z modułem mam teraz butle z gazem , pytanie teraz takie czy można to jakoś obejść , w ostateczności podłącze go ponownie i gdzieś upchnę z tym że ta paskuda cholernie żarła prąd i wolał bym go nie podłączać .

Dodano po 1 [minuty]:

adamus30 napisał:
    witam dziękuję za podpowiedź faktycznie odłączony jest moduł nawigacji , musiałem go wywalić bo w miejsce koła zapasowego a w nim był kosz z modułem mam teraz butle z gazem , pytanie teraz takie czy można to jakoś obejść , w ostateczności podłącze go ponownie i gdzieś upchnę z tym że ta paskuda cholernie żarła prąd i wolał bym go nie podłączać .

za uwarzyłem że po odłączeniu nawigacji pogorszyła się jakość w odbiorze stacji radiowych , czy to ma też coś wspólnego z tym modułem nawigacji:?:

0
  Szukaj w 5mln produktów