Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PHILIPS 28PW6305/58- opóźniona reakcja na pilota.

malez4 22 Jul 2009 18:11 3044 4
    malez4
    Level 23  
    Witam .problem jak w temacie .Obraz i dźwięk w porządku do czasu użycia pilota do zmiany kanałów.Po użyciu pilota np. do zmiany kanałów następuje zanik obrazu i dźwięku ,obraz zadanego kanału pojawia się po około 15-20 sekundach a po następnych 3-5 sekundach pojawia się dżwięk.Wszystko jest w porządku do kolejnego użycia pilota .Opóźnienie występuje na wszystkich funkcjach a także prz sterowaniu klawiszami z telewizora .Po wyłączeniu z sieci i odczekaniu około 30 min telewizor steruje się prawidłowo przez około 15 min.Prosze o sugestie.
    radekrpisz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jest to sławne chassis A10 z procesorem SAA5667. Tu jest zapewne przyczyna. Wyszukiwarka i do dzieła.
    malez4
    Level 23  
    Dziękuje za pomoc .Poszukałem w wyszukiwarce na temat chassis A10 i procesora SAA5667 i tam widzę problem .Pozdrawiam.
    radekrpisz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Można zastąpić całą płytę Tym
    Troszkę pracy i chodzi.
    malez4
    Level 23  
    Mam rozumieć ,że wymieniając całe chassis na ten od" Lewandowski", pozbęde się problemu?.Szukałem procesora , i sam procesor to koszt około 380 zł , a komplet z pamięcią to około 460 żł.Alternatywa wymiany całego chassis za około 100 zł jest kusząca.