Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG W2252TQ - robak pod matrycą

23 Jul 2009 03:22 3292 4
 • Level 20  
  Witam.

  Mam nastepujący problem: między matrycę i podświetlanie dostał się robak. Pochodził sobie jakaś godzinę, po czym zdechł. Czy da się go jakoś stamtąd usunąć? Próby potrząsania monitorem nie przyniosły rezultatu, próba rozebrania monitora również. Może ma ktoś jakiś pomysł? Monitor to LG FLATRON W2252TQ.
 • Level 35  
  Niestety bez rozbierania monitora i matrycy się nie obejdzie. Pozostaje Ci skorzystanie z serwisu lub bardziej doświadczonego kolegi, lub przyzwyczaić się do widoku śmiecia. Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać to lepiej sam nie kombinuj bo narobisz więcej szkody.
 • Level 20  
  Mógłbym spróbować usunąć go sprężonym powietrzem, ale niestety jest problem z otwarciem obudowy monitora. Po wykręceniu 5 wkrętów (w tym 4 od podstawy) obudowa nadal nie chce się otworzyć. Boje się użyć siły, żeby czegoś nie zepsuć. Ma ktoś może doświadczenie z otwieraniem tych monitorów?
 • Moderator
  Oczywiście są zatrzaski. Proponuje użyć najlepiej albo starej karty telefonicznej lub czegoś podobnego. Przesuwając wzdłuż powinny Ci zaczepy lekko odskoczyć.
 • Level 20  
  OK, udało mi się go otworzyć i powietrzem przepchnąć robaka w niewidoczne miejsce. Dziękuję za pomoc.