Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z dekoderem HD Lub z przełącznikiem

23 Jul 2009 11:25 1402 3
  • Level 2  
    Witam mam pytanie i proszę o pomoc.Zakupiłem dekoder HD firmy samsung- cyfrowy Polsat i mam taki problem: podejrzewam że z Przełącznikiem Diseqc .Mam już drugi przełącznik i przez kilka dni było ok ale teraz znów się zawiesza dekoder, dzieje się to jak przełączę na kanał który odbieram z astry a jak już włączę np: polsat z hodbirda to się zawiesza i wyświetla ze nie ma sygnału -później musze wyłączyć z sieci żeby się odblokował. Mozę trzeba jakiś specjalny przełącznik pod dekoder HD bo na cyfrowym było wszystko ok .proszę o pomoc i z góry dziękuje.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 26  
    Miałem podobny przypadek ze Samusungiem HD nie za bardzo działał z diseq.Duża ilość kabla chyba 25m.Pomogła wymiana na diseq innej firmy.Z 4 diseq różnych firm jeden działa do dziś.
  • Conditionally unlocked
    Zazwyczaj to sprzedawca(dystrybutor)wie jaki zastosować diseq i powinien takowy zaoferować.
    Tam gdzie brałeś dekoder pytaj o diseqi.
  • Level 2  
    Właśnie byłem w punkcie obsługi i od nich mam drugiego disega . Także nie pomogło ale kazano mi jeszcze zaktualizować oprogramowanie dekodera-także spróbuje .Popytam jeszcze w sklepach a o inne przełączniki .dzięki za pomoc