Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z USB w DVD SENCOR SDV-7112

zibi2702 23 Jul 2009 17:47 2293 2
    zibi2702
    Level 10  
    Witam
    Niedawno nabyłem nowy odtwarzacz DVD firmy SENCOR o symbolu SDV-7112. Mam problem z odtwarzaniem filmów z niektórych pendrive-ów. DVD nie widzi mi np.Kingston-a, nie widzi również kart pamięci poprzez zewnętrzny czytnik kart. Inne DVD (PHILIPS),w obu przypadkach odtwarza bez problemu. Jedyny pendrive , który rozpoznaje DVD SENCOR to "Flash Voyager 8G".Wnioskuje więc ,że port USB w tym DVD jest sprawny , ale jest jakaś przyczyna , która uniemożliwia korzystanie z w/w źródeł zewnętrznych podłączonych do USB. Proszę więc o radę , czy można coś zrobić z portem USB , tak , aby widział większość znanych pendrive-ów lub kart pamięci (przez czytnik) , tak jak w przypadku DVD PHILIPS-a.
    bububu
    Level 10  
    witma mam idnetyczny problem. Dvd po wlozeniu do portu usb pendrive'a Kingston DataTraveler 4GB i czytnika kart usb z karta pamieci w srodku reaguje bardzo dziwnie, a dokladnie wyskakuje naprzemian komunikat o ladowaniu usb i ze usb nie ma, komunikaty te zmieniaja sie bardzo szybko, jeden po drugim wyskakuje po mniej niz sekundzie. Bardzo prosze o pomoc co moge zrobic i czym to moze bys spowodowane?bardzo licze na pomoc i z gory dziekuje;)
    agorax
    Level 10  
    Wymieńcie na początek sam port USB.

Moderated By arko100:

Treść poprawiłem, regulamin p. 15.