Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung E590 usuwanie silmocka...

renowka33 23 Lip 2009 22:23 2747 6
  • #1 23 Lip 2009 22:23
    renowka33
    Poziom 19  

Witam serdecznie . Chce usunąć simlocka z samsunga e590 jednak kiedy podłącze go pod tornado z hwk i klikne Unlock to po chwili wyskakuje Unlock Failed . Czy ktoś mógł by mi podać dokładną instrukcje przebiegu zdejmowania blokady sim-lock bo mam wrażenie ze coś źle robie albo z telefonem nie ma komunikacji . Prosze o jakieś wskazówki . Pozdrawiam!!

0 6
  • #3 24 Lip 2009 08:43
    renowka33
    Poziom 19  

Chyba w tat mode własnie nie wchodzi. Co może być nie tak? kabel mam dobry bo e250 poszedł lock bez problemów.

0
  • #4 24 Lip 2009 08:56
    Redgy
    Poziom 33  

Robisz go jako E590 a trzeba zrobić jako E250V wtedy Tat-Mode wskoczy bez problemu.

Przed operacją zrób backup eepromu i go zapisz gdzieś dla bezpieczeństwa
    Zrób jeszcze Erase EEROMU (samsungi się uwalają jak tego nie zrobisz przed simlockiem - czasem się ściąganie a czasem error i Imei po zerach - szczególnie jak ktoś kodem robi i tego nie wie)

Kabel oczywiście taki sam jak pod D800.
    Powinno zejść i po simlocku ani śladu.

0
  • #5 24 Lip 2009 09:25
    renowka33
    Poziom 19  

Coś z komunikacją jest nie tak bo nadal wyskakuje Failed to enter TAT mode: 1

Failed to enter TAT mode: 1
    Unlock failed

Eprom tez się nie zapisuje . Jak tylko podłącze telefon pod tornado to pierwsza opcja jaką powinienem nacisnąć to co powinna byc?

0
  • #6 24 Lip 2009 09:29
    Redgy
    Poziom 33  

Przyjżyj się czy gniazdo komunikacji jest ok. To powinno iść gładko, więc coś mi się wydaje że Gniazdo ma zimne. Trzeba to sprawdzić. Przeczyść je cleserem lub podobnym preparatem i spróbuj ponownie.

Nie masz jakiegoś kolegi z ust-pro 2 ?? To rozwiałoby wszelkie wątpliwości. Albo przynajmniej z kablem serwisowym na Com. Jak tam się nie komunikuje to usterka HW.

0
  • #7 24 Lip 2009 09:43
    renowka33
    Poziom 19  

Ok sprawdze to gniazdo czy przez usb sie z komputerem zkomunikuje .

0