Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka electrolux esl46010 nieregularny błąd ,20

24 Jul 2009 21:32 18569 2
  • Level 14  
    Sprawa dotyczy urządzenia ESL46010 NR . PNC 911636228
    Zmywarka posiadała wyciek z rurki podającej wodę , podniesiony pływak , informacja o błędzie ,30 ,osuszyłem dno i zlikwidowałem wyciek wody.
    Po tej awarii w zmywarce zaczęły się pojawiać nieregularne komunikaty o problemie wylania wody ,20 . tzn. zmywarka robi pełny cykl mycia , kończy go na wyświetlaczu 0 .
    Przy następnym włączeniu zamiast normalnie podjąć prace wchodzi tylko w tryb wylania wody i po dłuższym czasie pracy pompy wyświetla błąd ,20 ( pomimo ze w zmywarce nie ma wody )
    Następna próba uruchomienia zmywarki może się powieść i zmywarka wykona cały cykl mycia , albo może w takim stanie tkwić 2-3 dnia
    Problemem jest nieregularność ponieważ zmywarka potrafi pracować 2-3 tygodnie bezbłędnie i nagle niewiadomo dlaczego wyświetla błąd ,20

W zmywarce zostały wymienione chydrostaty ale problem powrócił .
    Ps. Pompa sprawna , chydrostaty nowe , rurki czyste

Może ktoś miał podobny problem , za wszelka pomoc z góry dziękuje
    pozdrawiam
    mirr
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Witam!Mam prawie identyczny problem ze zmywarka Privileg 640.U mnie pompa pracuje caly czas a potem wyswietla sie blad ,20 i koniec.Jezeli kolega rozwiazal swoj problem to bylbym bardzo wdzieczny za jakakolwiek informacje w sprawie naprawy mojej zmywarki.
  • Level 14  
    Witam Rozwiązałem swój problem , okazało się że przyczyną była upływność grzałki ,
    Wyciek z rurki spowodował zalanie grzałki , po wymianie grzałki do dzisiaj problem nie powrócił
    Pozdrawiam
    mirr