Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simson s51 elektronik nie wchodzi na obroty

25 Lip 2009 17:00 5774 4
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z moim simkiem jest to elektronik 6V instalacja . Problem polega na tym,że Simson od pewnego czasu niewkręcana się na wysokie obroty tylko przerywa jakby miał ograniczenie obrotów. było tak jadąc do domu w nony na światłach Simson zaczął przerywać a jak wyłączyłem światła to chodził normalnie i tak dojechałem do domu na 2 dzień odpalam sima siadam i przerywa nie wchodzi na wysokie obroty więc kupiłem nowy moduł ,cewkę butelkową (tą pod bakiem) i cewkę zapłonową,a Simson zero reakcji jak chodził tak chodzi nie wkręca się na wys. obroty. Pomyślałem,że moduł wadliwy to pożyczyłem od kuzyna i dalej nic,tak samo było z cewką butelkową i zapłonową nie wiem co jest pomóżcie bo niemam sił a gaźnik czyszczony ,zapłon tez ustawiałem we wszystkie strony ale nie reaguje
  • Poziom 25  
    Powinieneś sprawdzić czy nie masz nigdzie przebicia na kablach i czy jest coś nie tak ze stacyjką.
  • Poziom 9  
    Miąłem podobny przypadek, kupiłem nową cewkę zapłonową i magneto ponieważ stare miało popuszczone nity i latało a przy okazji zrobiłem kapitalkę :D
  • Poziom 22  
    Zmierz rezystancję impulsatora
  • Poziom 9  
    ok panowie, temat można zamknąć okazało się że magneto jest wadliwe, założyłem od innego sima i hula aż miło :D