Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda accord 2.0 Tdi nierowna praca silnika

26 Lip 2009 10:23 5163 8
  • Poziom 9  
    witam mam problem z obrotami w hondzie na ciepłym silniku obroty zaczynaja falowac ostatnio po sciagnieciu klemy na dłuzszy czas, chwile przestały ale dalej to samo czy to moze byc jakis bład?

• Poziom 27  
    Witam mi to wygląda na nastawnik na pompie ale jest to do zrobienia jak co to daj znać a który rok tej hondy
  • Poziom 9  
    to jest rok 96 jeszcze jak przygazuje i puszcze to te obroty ratuja sie tak drgajac nie spadaja płynnie

• Poziom 27  
    No to na 100%nastawnik na pompie wtryskowej jak co to zapraszam do dębicy niedaleko
  • Poziom 9  
    a ile taka naprawa moze kosztowac i co to trzeba zrobic?

Dodano po 1 [minuty]:

czy to jest w pompie czy obok pompy?

Dodano po 22 [sekundy]:

a miałes juz takie przypadki

• Poziom 27  
    Witam nastawnik jest na pompie,jak jeszcze nie zrobiłeś to daj znać
  • Poziom 11  
    nastawnik składa się z silnych elektromagnesów i potencjometru tz czujnika położenia przepustnicy.Nastawnik po czasie eksploatacji wyciera się i trzeba go dokładnie rozlutować i poczyścic.Na Forum BMW TDS jest opis dokladnie krok po kroku jak zrobić.Poszukaj:www.bmw-tds.pl
  • Poziom 9  
    nic jeszcze nie zrobiłem bo sie na tym nie znam i boje sie ruszac czy to jest jakas bardziej skomlikowana robota jakby to rozebrał dodaje do paliwa ten srodek czyszczacy niby wtryski i pompe bo myslałem ze moze akurat cos jest zasyfione ale nic sie nie zmienia czy ten srodek jest dobry dla silnika? Myslicie ze to bedzie napewno ten nastawnik nie wiem do kogo to dac zeby jeszcze gorzej nie było potem

• Poziom 27  
    Witam to do czyszczenia wtrysków to nic ci nie da,a po wyczyszeniu możę być tylko lepiej