Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gigaset A260, reset rejestracji telefonu do bazy

INTRO 27 Lip 2009 13:41 3765 5
 • #1 27 Lip 2009 13:41
  INTRO
  Poziom 9  

  Bburza spaliła mi stacje bazową od telefonu Gigaset A260, słuchawka od tego modelu działa normalnie, kupiłem nowy zestaw słuchwkę i stacje bazową i chciałbym tą starą słuchwkę zameldować w tej nowej bazie, ale jest problem, ponieważ stara słuchawka cały czas chce się logować do starej bazy, którą spaliła burza, reset ustawień słuchawki tak jak to napisali w instrukcji nie powoduje, resetu rejestracji telefonu do bazy, żeby wyrejestrować telefon z bazy trzeba zresetować bazę z menu telefonu, a że baza jest spalona, to nawet nie mogę wejść w menu baza w telefonie, wyciagałem baterię, ale dalej to samo, telefon chce sięlogować do strej bazy, czy jest możliwoś w jakiś sposób wyrejestrować słuchawkę ze spalonej bazy, może w słuchawce jest jakaś bateria podtrzymująca pamięc telefonu, zgóry zdiękuję za pomoc.

  0 5
 • #2 28 Lip 2009 20:57
  Lucjan52
  Poziom 27  

  Każdy Gigaset ma możliwość zalogowania słuchawki do 4 baz. Musisz wybrać drugą bazę i zameldować starą słuchawkę n.p do 2 bazy.

  0
 • #3 28 Lip 2009 22:35
  INTRO
  Poziom 9  

  Zgadza się, tylko żeby zalogować telefon do nowej bazy, nie może on być zarejestrowany w innej bazie, a mój jest cały czas zarejestrowany w spalonej bazie i bez bazy nie mogę go wyrejestrować, ani zameldować do nowej bazy, próbowałem go meldować do nowej bazy, ale cały czas ma w pamięci stara spaloną bazę.

  0
 • #4 29 Lip 2009 19:08
  Lucjan52
  Poziom 27  

  To nieprawda. Masz do wyboru 4 bazy i możesz wybrać inną niż ta do której jest zalogowana słuchawka. A skoro nie chce zalogować, to przyczyna leży gdzie indziej.

  0
 • #5 01 Lis 2009 22:31
  8850
  Poziom 21  

  A czy inne telefony bezprzewodowe można meldować do dwóch, trzech baz naraz? Wtedy jeden telefon jest pod 3 numerami stacjonarnymi. Dobrze rozumiem?

  0
 • #6 03 Lis 2009 19:41
  W.Wojtek
  Specjalista od telefonów

  A to wszystko nie do końca prawda.
  Tylko słuchawki DECT-GAT dają możliwość rejestracji do obcych baz.
  Tylko Dect to tylko do tego samego typu.
  Na dodatek nie zawsze do kilku, czasami tylko do jednej.. a ta baza dopuszcza tylko jedną słuchawke..i na dodatek rejestruje się programatorem ( dojście przez dziurki w spodzie obudowy bazy a w słuchawce po stronie bocznej komory akumulatorów...
  A ta seria A to marne badziewie..
  Zajrzyj do manuala-jak opisano meldowanie dodatkowych słuchwek to masz wygrane. Jak nie to-patrz w prawo->>>> Chyba nic nie poradzisz.
  Wyjmij zasilacz z sieci, wyjmij akumulatory z bazy. po kilku minutach wsadż akumulatory, postaw słuchawkę na bazie wsadź zasilacz do sieci.
  Czeeeeeeeeekaj kilka minut.
  JAk wyjdzie to masz duże szczeście. A byc może podobny problem z poprzednią słuchawką.

  0