Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon MF 3110-rozmazane kopie

michalekx 27 Jul 2009 13:48 2508 8
    pix07
    Level 13  
    Witam
    wiem że odgrzewam kotleta ale mam taki sam problem, czy udało się komuś dojść co jest przyczynną tej usterki
    Tankman
    Level 15  
    A sprawdzałeś biały pasek kalibracyjny pod spodem szyby ? Jeśli jest brudny to skaner będzie przekłamywał.
    Tankman
    Level 15  
    Dobrze by było gdybyś zamieścił skan. To nam pomoże szybciej ustalić usterkę
    pix07
    Level 13  
    kopia po prawej stronie jest ok, im bliżej lewej strony tym litery są coraz bardziej rozmyte nie ostre
    Tankman
    Level 15  
    A może problem leży w prowadzeniu elementu CIS ? Sprawdź czy się pręt mocujący nie przesunął ? Podnieś klapę i zrób kopię i popatrz czy skaner jedzie prosto ? A może odpadł jeden ze ślizgów na jego końcu, które prowadzą skaner pod spodem szyby ? Dziwne, że skan do komputera jest dobry a kopia rozmyta.
    real1
    Level 11  
    Witam.

Mam też taki sam problem, ale jak widzę koledzy nie zrozumieli pytania. Tylko wydrukowana kopia (ksero z przycisku) jest rozmazane. Skanowanie i drukowanie jest bez zarzutu, ale najpierw trzeba zeskanować i otrzymany jpeg, bmp, czy pdf wydrukować. Jest ok ale trochę dookoła. Rozmazuje ksero.