Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6650 z ery, jak wprowadzić ustawienia GPRS orange?

27 Lip 2009 19:56 7490 7
  • Poziom 12  
    Witam,
    Mam Nokię 6650 z ery, sim lock ściągnięty lecz nie bardzo idzie jak i ręcznie tak i zdalnie z konfigurować ten telefon by korzystać z internetu orange.
    Może ktoś już sobie poradził z owym problemem.
    Proszę o pomoc i instrukcję jak z tym fantem sobie poradzić.
  • Poziom 39  
    spróbować załadować program , bez tzw. brandingu i po tym ściągnąć ustawienia GPRS-u.
  • Poziom 21  
    recznie mozesz to zrobic musisz miec tylko parametry do konfiguracji recznej adresy serwerow hasla itp itd !! ---ustawienia --połączenie--sieci odcelowe--i tutaj dzialasz bodjarze usuwasz wszystkie i tworzysz nowe pkt dostepu mms i internet chyba jest potrzebny w tym modelu !!
    wszystkie dane do konfiguracji powinny byc na stronie ,ostatnio robilem do dla plusa i byly na stronie !!nie wiem jak orange !!!
    NIE MUSISZ zmieniac softa (przynajmniej ja nie musialem zostal brendowany na ere)

Dodano po 1 [minuty]:

a bo i mms dzialaja
  • Poziom 35  
    Niekoniecznie przy brandowanym sofcie będzie Ci działał net z orange - wgraj nie brandowanego i skonfiguruj.
  • Poziom 16  
    Witam
    Do nokii 6650 nie istnieje soft niebrandowany
    Więc nie ma możliwości skonfigurowania telefonu na inną sieć niż był orginalnie
    Soft ma zablokowaną możliwość nawet ręcznego wprowadzenia tych zmian.
    Internet i mmsy nie będa działać na innej karcie niż z orginalnego softu .
    Model 6650d był wyprodukowany przez nokie specjalnie dla T-Mobile i Ery więc nie ma sensu szukac innego softu który przyjmie inne ustawienia.
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Czyli np z moją 6650 stał się cud że działają w orange ???
  • Poziom 16  
    Proszę opisz więc sposób w jaki to zrobiłeś
    Czy ręcznie wpisywałes ustwienia , jaki soft wgrywałeś i całą resztę
    Napewno się to komuś przyda
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    -ustawienia --połączenie--sieci docelowe--i tutaj działasz bodajrze usuwasz wszystkie i tworzysz nowe pkt dostępu mms i internet chyba jest potrzebny w tym modelu !!

http://ustaw.orange.pl/ust.aspx

Z takimi ustawieniami .